Ana sayfa Oyun Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 için güzel haberler yolda!

Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077 için güzel haberler yolda!

0

Cyberpunk 2077 için yeni içerikler geleceğine dair önemli bir açıklama yapıldı. Bildiğiniz gibi Witcher serisi ile gönlümüze taht kuran ve Witcher 3 ek paketleri ile birlikte bu durumu iyice yeşillendiren CD projekt Red firması, uzun süredir Cyberpunk 2077 üzerinde çalışıyor. özellikle Witcher serisinin tamamlanmasından sonra ekibin büyük kısmının bu projeye aktarıldığı daha önce belirtilmişti. Anlaşılan yakın bir zamanda oyuna dair ilk detaylara kavuşmaya başlayacağız.

Cyberpunk 2077 için biraz daha sabır

Oyun büyük bir merakla beklense de bir süredir CD Projekt Red firmasında işlerin yolunda gitmediğine dair dedikodular dolaşıyordu. Firmanın en deneyimli bestecilerinden biri olan Marcin Przybylowicz, hem bu dedikodulara hem de oyunun gidişatı hakkında kısa bir bilgiye kendi sosyal medya hesapları üzerinden yanıt verdi.

öncelikle kötü gidişat hakkında sorulan bir soruyu cevaplayan Marcin, “Okuduğunuz her şeye inanmayın” açıklaması ile bu durumu yalanladı. Oyun hakkında ise yakında şahane bilgilerin geleceğini şu sözleri ile açıklamış; “Şu sıralar Cyberpunk 2077 hakkında çok fazla soru almaya başladım. oldukça vakit aldığınız biliyorum ama lütfen biraz daha sabredin. Oyun hakkında şahane haberler gelecek..”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here