Ana sayfa Donanım Creative ZEN MX ile hepsi bir arada

Creative ZEN MX ile hepsi bir arada

0

Uzun süredir beklenen Creative ZEN MX piyasaya çıktı

Creative ZEN MX , oldukça şık tasarımı ve zengin özellikleriyle göze çarpıyor. 8 GB”lık  geniş depolama alanı sayesinde, 2.000 adet şarkı, saatlerce video veya binlerce fotoğraf saklayabileceksiniz. Buna ek olarak SD kart girişi sayesinde  hafızayı artırabilir, fotoğraf makinenizdeki ya da cep telefonunuzdaki resim ve videoları ZEN MX”inize aktarabilirsiniz.


Creative ZEN MX”in en önemli özelliklerinden biri de 16,7 Milyon renk tanımlı, 320 x 240 piksel çözünürlükteki, 2.5″ lik parlak TFT LCD ekran… Bu kaliteli ekran sayesinde hem filmlerinizi, hem de fotoğraflarınızı yüksek renk ve görüntü kalitesinde izleyeceksiniz.


Creative ZEN MX kredi kartı büyüklüğünde ve sadece 65 gr ağırlığında. Bunun yanında küçücük boyutlarına rağmen bir güç canavarı! Dahili Li-Ion pili ile 25 saate kadar kesintisiz müzik dinleme imkanı sağlıyor. Eğer müziklerinizden sıkılırsanız, 32 kanal hafızalı FM radyosu ile arşiviniz dışında müzikler de kulağınıza geliyor. Film oynatımı, mp3 çalma, radyo ve ses kayıt özelliklerinin yanı sıra ZEN MX, taşınabilir disk olarak da kullanılabiliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here