Ana sayfa Donanım Creative WP-450

Creative WP-450

0

Bluetooth kulaklıktan fazlası…
 

Bluetooth bağlantı özellikli kulaklık Creative WP-450 rahat kullanımı özel bir teknolojik yapı temelinde sunuyor. Hareket halinde yaşayanlar, müzik dinlemeyi her an her yerde sevenler ve cep telefonu görüşmelerini daha konforlu şekilde gerçekleştirmek isteyenler için oldukça etkili bir çözüm Creative WP-450. Futuristik tasarımlı kulaklık, katlanabilir yapısı sayesinde neredeyse cebinizde dahi taşıyabileceğiniz kadar ergonomik. Size temas eden yumuşak deri kısımları kulaklarınızı terletmiyor ve gerektiği kadar çevreliyor. Ayrıca üzerindeki kontrol mekanizmaları sayesinde ses açma-kapama, şarkı atlatma, telefon görüşmesi başlatma, gelen aramayı cevaplandırma gibi fonksiyonları kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
 
creative wp-450
 
WP-450, 34 mm büyüklüğündeki sürücülerle bas seslerde yüksek verim sağlıyor. Bu sürücüler Neodymium adlı bir bileşikle sarılmış. Bu materyal uçaklar, hibrit otomobiller ve rüzgâr türbinleri gibi üst düzey endüstriyel ürünlerin ihtiyacı olan güçlü manyetik sahaların tasarımında kullanılıyor. Neodymium sürücüler, kulaklık için en gerçekçi sesler ve bas efektleri anlamına geliyor. Ayrıca bu sürücü materyali, ileri gürültü önleme ve ses-konuşma teknolojisi ClearSpeech Engine ile kombine edilmiş bunun bir sonucu olarak kulaklıktaki ses teknolojisinin ileri düzeyi açıkça ortaya konuluyor.

 

WP-450″de frekans aralığı 18 Hz 22 kHz ve ürün 32 ohm empedans değeri sunuyor. WP-450, sahip olduğu omni-directional mikrofon ile iletişim uygulamalarınızla da yanınızda olmayı başarmaktadır. Bluetooth kablosuz kulaklıktaki görünmez mikrofon yardımıyla cep telefonunuzu cebinizden çıkarmadan kulaklık üzerinden görüşme yapabilirsiniz.
 
creative bluetooth kulaklık
 
Bluetooth 2.1 protokolünü destekleyen ve 10 metre alan içinde Bluetooth”u etkin biçimde bünyesine taşıyan Creative”in yeni kulaklığının 3.7V, 240mAh bataryası yaklaşık 1 saat süren şarjın sonunda doluyor ve yaklaşık 9 saat dinleme, 9,5 saat konuşma sunabiliyor. Creative ZiiO 7, ZiiO 10, Apple Mac mini ve iMac gibi Apt-X audio codec özelliğine sahip cihazlardan Hi-fi müzik ve filmde seyredilebilen cihazın ağırlığı 114gr.

Artıları:
Ergonomi
Kesintisiz bağlantı
İyi baslar

Eksileri:
Kulaklık çevreliği daha zarif olabilirdi

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here