Ana sayfa Donanım Creative ile iPhone’unuzu sevindirin

Creative ile iPhone’unuzu sevindirin

0

Creative sesteki uzmanlığını yeni iPhone destekli kulaklık ürünüyle de tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor.

Creative yeni gürültü izolasyon özellikli iPhone/MP3 çalar kulaklığı HS-930i” yi duyurdu. özellikle toplu taşıma araçlarında müzik dinleyenlerin veya telefonla görüşenlerin en önemli problemi yoğun motor gürültüsüdür. Creative yeni HS-930i kulaklığı ise, gürültü izolasyon özelliği ile harici gürültüleri izole ediyor.
Creative HS-930i müzik dinlemenin yanında, üzerinde bulunan dahili mikrofonu sayesinde telefon ile de rahatlıkla görüşülebiliyor. Mikrofonun hemen altında bulunan cevaplama tuşu ile kolayca görüşmeye başlayabilir ve bitirebilirsiniz.

 

 

Creative HS-930i”nin en büyük özelliklerinden bir tanesi de, kutu içeriğinde çıkan ve kulak içi mikrofonlu kulaklığınızı, Notebook veya masaüstü bilgisayarınız ile de kullanmanızı sağlayan ara kablo. Böylece iPhone”unuz ile yaptığınız görüşmelere, evde de bilgisayarınız ile devam edebiliyorsunuz.

Bunun yanında kutu içeriğinde 3 ayrı ebatta, değişik kulak ölçüleri için, silikon aparatlar bulunuyor. Böylece kulağınıza en uygun ölçüde olan silikon ucu seçerek, tam izolasyon ve kaliteli bas sesi elde edebiliyorsunuz.
 

6 mm”lik Neodmiyum ses sürücüleri ile 105 dB”lik hassasiyet sunan Creative HS-930i, ergonomik ve şık tasarımıyla günlük kullanımınızda vazgeçemeyeceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here