Ana sayfa Donanım Creative HQ-1400

Creative HQ-1400

0

Kaliteli rahatlık

Creative HQ-1400, hem rahatlık hem de ses kalitesi açısından ideal bir kulaklık olma özelliğine sahip. Profesyonel görünümünü stüdyo kalitesinde sürücüler destekliyor. Pamuklu kulaklık yastıkları ve ideal kulaklık boyutları sayesinde inanılmaz bir sağlayan Creative HQ-1400, uzun süre boyunca hiçbir rahatsızlık yaratmadan kullanılabiliyor. Kulaklık çift kafa bandına sahip. Bu sayede içerdeki bant lastikleri sayesinde kafanıza otomatik olarak oturuyor. Sizin bir ayarlama yapmanıza kalmıyor. Ayrıca da lastiklerle bağlı olduğu için hiçbir rahatsızlık vermiyor.
Creative HQ-1400
40mm Neodymium sürücülere sahip Creative HQ-1400, dijital müzik çalarınızdan ev eğlence sisteminize kadar her yerde kullanmak açısından ideal bir kulaklık olma özelliğine sahip. Creative”in orta seviye kulaklıkları arasında yer alan HQ-1400, mid ve tizlerde ortalama bir performans sunuyor. çok parlak değil fakat yine de temiz. Fakat bas performansı beklenmeyecek kadar iyi. Baslar derin ve doygun. Kulaklığı bağladığımız her tür cihazda aynı ses kalitesini almak oldukça hoş bir deneyim oldu.

Ses kalitesi ve hiçbir ses kirliliği yaşanmamasının önemli sebeplerinden bir tanesi de altın kaplama jaklar… üzerinde 3,5mm”lik kulaklık jakıyla gelen Creative HQ-1400″un kutusundan ayrıca yine altın kaplama bir de toss jak dönüştürücü çıkıyor. Sonuç olarak; Creative HQ-1400, kulaklık ihtiyacınız olan her yerde size konforlu, performanslı ve bütçe dostu bir çözüm sunuyor…

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here