Ana sayfa Donanım Creative D100

Creative D100

0

Hareket halinde müzik isteyenlere…
 

Creative D100 sürekli hareket halinde olup da müzik dinleme zevkinden kopmak istemeyen kullanıcılara hitap ediyor. Yabancı kaynaklarda “boom box” olarak tanımlanan Creative D100″üm tasarımı kompakt ve yer kaplamıyor. Böylece müziğin yanında taşımak isteyen kullanıcılar yer tasarrufu da sağlamış oluyor. Tabii, D100″ün en dikkat çeken özelliği Bluetooth bağlantıya sahip olması. İşte, bu noktada müziğini yanında taşımak isteyen fakat kabloları sorun olarak gören kullanıcılar büyük bir yükten kurtulmuş oluyor. Cihazı akıllı telefonlarla da kullanabiliyoruz. Bu noktayı da, akıllı telefonu bulunanlara hatırlatmak isteriz.
Creative D100, ses kalitesini beğendiğimizi söyleyelim. Bununla birlikte hareket halindeyken de, bu tür cihazlardan olağanüstü performans beklememek gerektiğini belirtelim.
 
creative d100
 

D100, 4 kalem pille çalışıyor ve 25 saat varan müzik zevki vaat ediyor. Bu noktayı müzikseverlerin dikkate alacağını düşünüyoruz. Kullanıcıların D100″ü satın alırken göz önünde bulunduracağı diğer bir noktanın da fiyat olduğunu not edelim. Zira, bu model 99 TL”lik fiyatıyla çok cazip görünüyor.
 

Macline”ın Satın Alma önerisi

Müziğinden kopmak istemeyen kullanıcıların Creative D100″ü seveceklerini düşünüyoruz.
 

Notu: 4
Firma: Creative
İyi haber: Bluetooth desteği, kolay taşınabilme
Kötü haber: Uzaktan kumanda eksikliği
Fiyat: 99 TL

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here