Ana sayfa Donanım Creative, 2.1 hoparlör sistemini sunar

Creative, 2.1 hoparlör sistemini sunar

0

Sesteki beklentileri karşılamak

Hoparlör ürünlerindeki başarısını yeni ürünleriyle pekiştiren Creative, gerek iPod,iPhone veya Mac, gerekse DVD oynatıcı sahipleri için yeni, ideal 2.1 hoparlör sistemini özel bir fiyatla ülkemizde satışa sundu.
Creative Inspire T3200 özellikle şık ve farklı tasarımı ile dikkat çekiyor. 29W RMS gerçek ses çıkış gücüne sahip olan Creative Inspire T3200″ı masaüstünde kullanabileceğiniz gibi duvara da monte edebiliyorsunuz. Bu ekstra konumlandırma alternatifi oldukça değerli. Bunun yanı sıra uydu hoparlörlerin özel tasarımı sayesinde üst üste yerleştirerek kendinize daha fazla alan yaratabiliyorsunuz.

 

 

 

Creative Inspire T3200″ ün en önemli özelliklerinden bir tanesi de MP3 çalar, MP4 çalar veya cep telefonunuzu yerleştirebileceğiniz ve 3,5 mm”lik jack”ını bağlayarak müziklerinizi hoparlöre aktarabileceğiniz özel bir yuvaya sahip olması. Kaliteli ahşap subwoofer”ı ve yüksek performanslı çift konili sürücüleri sayesinde dengeli bir ses sunmanın yanı sıra, üst, alt ve orta seslerde mükemmel bir harmanlama elde etmeniz mümkün. Mac”nizden veya iPod, iPhone gibi mobil müzik depolama sistemlerinden fiyat performans oranı yüksek bir hoperlör setine ihtiyaç duyuyorsanız Creative Inspire T3200 ideal bir çözüm olabilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here