Ana sayfa Donanım Crea Slim Serisi S10

Crea Slim Serisi S10

0
  Zamanının çoğunu mobil olarak geçiren kullanıcıların baş tacı olan mini dizüstü bilgisayarlar gittikçe popülerleşiyor. CREA da sadece 930 gr ağırlığındaki Slim Serisi S10 mini dizüstü bilgisayarı ile kullanıcıların kalbini fethetmeye hazırlanıyor. S10 çok hafif olmasının yanı sıra sadece 23 mm inceliğe sahip.

 

S10, alışageldiğimiz standart kablosuz ağ desteğinin yanında çok hızlı kablosuz internet bağlantısı ve yepyeni servisler sağlayan yeni mobil teknolojisi 3G servislerini de destekleyen 3G dahili modem sunuyor. 1024×576 ekran çözünürlüğü destekleyen 10.1 inch ekranının hemen üstünde bulunan dahili kamerası sayesinde 3G üzerinden dilediğiniz yerden görüntülü konuşma yapmak da mümkün. 
    
Intel”in 1.6 Ghz çalışma frekansına sahip Atom işlemcisi ve yine Intel”in GMA 950 ekran kartı ile güçlendirilmiş Slim Serisi S10, 1 GB veya 2 GB bellek seçenekleri sunuyor. Ayrıca Li-Polymer pili sayesinde daha hafif bir şekilde 4 saate kadar kesintisiz çalışma olanağı  sunuyor. Yakın bir zamanda kullanıcılarla buluşacak olan S10″nun 299 Dolar”dan başlayan fiyatlarla satılması bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here