Ana sayfa Haber Crash Bandicoot N. Sane Trilogy”nin yönetmeni yeni bir proje için hazırlık yapıyor!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy”nin yönetmeni yeni bir proje için hazırlık yapıyor!

0

30 Haziran 2017 tarihinde çıkışını sadece PlayStation 4 platformu için gerçekleştiren Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, sadece 2 günlük satış ile Haziran 2017 tarihinin en çok satan video oyunu olmayı başarmıştı. Bu başarı yaz boyunca devam etmişti ve Sony ekibi de oyundan oldukça memnun kalmıştı. İşte bu oyunda hem yönetmenlik, hem de tasarımcılık yapan kişi, yaptığı yeni açıklamalara göre şu an henüz duyurulmamış bir projede, baş tasarımcılık yapıyor. Bu projenin ne olduğunu tam olarak bilmiyoruz ama kendisi Vicarious Visions ile çalışıyor. Yani, bu projenin Activision ve Vicarious Visions ekiplerinin elinin altında söyleyebiliriz.

Vicarious Visions daha önceden karşımıza Destiny 2, Skylanders: Imaginators – Crash Edition, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, Guitar Hero: Warriors of Rock gibi video oyunları ile çıkmıştı. Birçok oyuncu şu an yeni bir Spyro oyununun geliştirilmekte olduğunu söylüyor ama bu kişinin çalıştığı proje, çok büyük bir rahatlıkla Destiny 2 ile de alakalı olabilir. çünkü Bungie ile Vicarious Visions, Destiny 2 projesinde birlikte çalışıyordu.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oyununun başarısından ötürü yeni bir Crash Bandicoot oyunu da görebilme ihtimalimiz bulunuyor. Hem de bu oyun sadece PlayStation 4 için değil, tüm popüler platformlar için çıkabilir. çünkü bu serinin hakları Sony ekibinde değil, Activisionekibinde bulunuyor. Bakalım önümüzdeki günlerde Activision ve Vicarious Visions ekipleri içerisinden neler gerçekleşecek? Merakla bekliyor olacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here