Ana sayfa Blog Çözümevi, SAP NOW İstanbul 2018’de İki Ödül Birden Aldı

Çözümevi, SAP NOW İstanbul 2018’de İki Ödül Birden Aldı

Çözümevi, SAP Now İstanbul 2018 organizasyonunda Altın Sponsor olarak yer alırken, METRO İSTANBUL ve Türkiye İhracatçılar Meclisi projeleriyle de SAP Kalite Ödülleri’ne adını yazdırdı.

0
SAP NOW 2018

Kurumsal yazılım dünyasının dünya çapında önde gelen şirketlerinden SAP, sektörün en kapsamlı etkinliklerinden biri olan SAP Now organizasyonunu 25 Ekim’de İstanbul’da gerçekleştirdi. Birçok sektör profesyonelini bir araya getiren etkinlik, SAP dünyasının önemli aktörlerinin farklı endüstrilere yönelik projelerinin tanıtımına da ev sahipliği yaptı.

SAP NOW 2018 Altın Sponsor

Çözümevi’nin Altın Sponsor olarak konumlandığı SAP Now 2018’de şirketin iki önemli projesi de SAP Kalite Ödülleri, İnovasyon kategorisinde ödüle layık görüldü. METRO İSTANBUL projesi Business Transformation Gold Winner ödülünü alırken, Türkiye İhracatçılar Meclisi projesi ise Innovation Gold Winner ödülünün sahibi oldu.

Çözümevi SAP Now 2018’de ayrıca “SAP S/4Hana Transformasyonu: Neyi Nasıl Yapmalıyız?” içerikli sunumu da sektör profesyonelleri ile paylaştı. Metro İstanbul’da İşler SAP S/4Hana ile Rayında konulu proje sunumu ise Metro İstanbul Bilgi işlem Müdürü Abuzer Beyret tarafından gerçekleştirildi.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here