Ana sayfa Oyun Counter Strike Online: Zombiler sizi almaya geliyor!

Counter Strike Online: Zombiler sizi almaya geliyor!

0

Nişancı oyunlarını yepyeni bir boyuta taşımanın vakti geldi!  Counter-Strike Online Zombi Modu: Klasik güncellemesini sizlere sunmaktan büyük bir heyecan duyuyor

Zombie: The Klasik CSO”ya takdim edilen ilk zombi modu. özgün Counter Strike”a kıyasla CSO”daki en çok oynanan modlardan biri olan orijinal moddan beri pek çok gelişme gerçekleşti.
 

Bu modda raundlar üzerinde oynanıyor. Raund başladıktan 20 saniye sonra rastgele seçilen bazı oyuncular zombiye dönüşüyor. Zombilerin sağlık durumları ve sayıları ise raundda bulunan oyuncu sayısına bağlı olarak değişiyor. Zombiler, tüm insanlara hastalık bulaştırmak için pençe atmalılar. Yaralı insanlar da zombilere dönüşerek kalanlara hastalık bulaştırmalılar. Zombi ekibi tüm insanlara hastalık bulaştıktan sonra raundun galibi oluyor. Diğer taraftan insanlar da kazanmak için ya tüm zombileri öldürmeye çalışmalı ya da raund boyunca yara almadan hayatta kalmalılar.

Oyuncuların unutmaması gereken en önemli nokta ise zombilerin sadece yakın saldırılarda insanlara hastalık bulaştırabildikleri. Her ne kadar zombiler yüksek sağlık puanına, hareket kabiliyetine, hıza ve sıçrama yüksekliklerine sahip olsalar da pompalı tüfek, dürbünlü tüfek ve el bombalarından daha fazla zarar görüyorlar. Dahası Zombi modları için robot modu da gelecek hafta güncellenecek; böylelikle oyuncular ölüm kalım meselelerine girmeden önce alıştırma yapabilecek.

Zombi Modunu daha heyecanlı hale getirmek için, NEXON Avrupa “Yüksek Oranda Can” ve “Mükemmel Genler” gibi özel Zombi öğelerini çıkartacaktır. “Yüksek Oranda Can” setini kullanarak, İnsanlar normalinden 1.5 kat daha fazla mühimmat taşıyabilecekler. Bu da, çok sayıdaki Zombilere karşı savaşırken daha fazla şarjör taşımalarına olanak sağlayacaktır. Bununla beraber “Mükemmel Genler” setiyle beraber İnsanlar normalinden fazlar olarak Zombiler kadar yüksek zıplayabilecekler. Bu saldırı esnasında iyi bir yere konuşlanmak için oldukça kullanışlıdır. Ayrıca, oyuncular takım arkadaşlarının üzerinden atlayarak daha hızlı hareket edebilirler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here