Ana sayfa Oyun Counter-Strike Online Türkiye’ye geliyor!

Counter-Strike Online Türkiye’ye geliyor!

0

 Counter-Strike Online Türkiye”de hizmete sunulup, kapalı beta testlerine açıldığı duyuruldu

Counter-Strike Online, CS olarak da tanınan, dünyanın en ünlü FPS oyunu Counter-Strike”ın çevrim içi versiyonu. Orijinal oyun geçen yıllar içerisinde popülerliğini yitirmediği için NEXON Kore ve Valve Corporation,2007 yılında, oynaması ücretsiz özel bir FPS olacak Counter-Strike Online”ı üretmek için bir araya geldi. Piyasaya giriş yaptığında hızla fenomen haline gelen Counter-Strike Online artık Türkiye”deki hayranları için de hazır.

Counter-Strike Online atasının karakteristik unsurlarını taşımanın yanı sıra, çeşitli karakter gelişimi özellikleri, silah kişiselleştirmeleri ve Zombi modlarını içeren yeni hikaye akışı gibi yepyeni özellikler içeriyor.
 

Nexon Avrupa Kapalı Beta sürecini 5 Mart tarihine kadar sürdürecek. Oyun tüm kullanıcılara açılmadan önce neye benzediğini görmek isteyen CS hayranları, gerekli olan Beta Anahtarını resmi Facebook ve Twitter sayfalarından edinebilirler.

Facebook”tan katılmak için CSO Türkiye hayran sayfasına

(www.facebook.com/CounterstrikeOnlineTurkiye) girip bir arkadaşınızı da etiketleyerek yorum yapabiliyor ve Beta Anahtarı isteğinizi belirten bir mesaj gönderebiliyorsunuz.
 

Facebook ve Twitter üzerinden başvuran her kullanıcı iki adet Beta anahtarın sahibi oluyor!

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here