Ana sayfa Haber Counter-Strike: Global Offensive oyuncusu,kendi imkanları ile Battle Royale modunu oyuna getirdi!

Counter-Strike: Global Offensive oyuncusu,kendi imkanları ile Battle Royale modunu oyuna getirdi!

0

Battle Royale trendini herhalde artık bilmeyen kalmamıştır. Arma 3, DayZ, H1Z1 gibi oyunlar sayesinde hayatımıza net bir giriş yapan Battle Royale modları, şu an ise Fortnite: Battle Royale ve PlayerUnknown”s Battlegrounds ile popülerliğini koruyor. Geçtiğimiz haftalar içerisinde de sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haber içerisinde Valve ekibinin Counter-Strike: Global Offensive içerisine bir Battle Royale modu getirmeye çalıştığını belirtmiştik. İşte bir oyuncu, Valve ekibinden daha hızlı davranarak Counter-Strike: Global Offensive için kendi modunu yaptı.

Bahsettiğimiz bu oyun modu, Valve tarafından oyun için yapılmış en büyük harita olan Overpassharitasından 4 kat daha büyük bir haritayı içerisinde bulunduruyor. Go 4 The Kill isimli bu mod, her ne kadar dev gibi bir haritaya sahip olsa da, aslında o işin içinde bir hile bulunmakta. çünkü aslında bu dev gibi harita içerisinde 4 küçük bağımsız harita bulunuyor. Bu 4 harita da dağlarla ayrılıyor. Eğer siz dağın üstüne çıkıp, diğer bölgeye geçmeye kalkarsanız, 1-2 saniyelik donma yaşıyorsunuz. çünkü bu sırada girdiğiniz diğer harita yükleniyor, çıktığınız harita da siliniyor. Fakat bu sisteme rağmen, diğer tüm bölgelerdeki oyuncular ile bağlantılı oluyorsunuz. Kullanılan bu ilginç teknolojiye rağmen Go 4 The Kill, ne yazık ki Fortnite: Battle Royale veya PlayerUnknown”s Battlegrounds kadar geniş değil.

Sadece 20 oyuncunun desteklendiği bu Counter-Strike: Global Offensive modu, her şeye rağmen yenilikçiliğini koruyor çünkü mod içerisinde benzersiz oyun mekanikleri ve kullanıcı arayüzü bulunuyor. Tabii tüm bunlar Counter-Strike: Global Offensive için yenilikçi. Yoksa modun içerisindeki tüm mekanikler, diğer oyunlardan alıntı. Orijinal değil.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here