Ana sayfa Haber Counter Strike: Global Offensive için oldukça önemli bir detay oraya çıktı!

Counter Strike: Global Offensive için oldukça önemli bir detay oraya çıktı!

0

Counter Strike: Global Offensive için oldukça önemli bir detay oraya çıktı. Bildiğiniz gibi Battle Royale ve Survial tarzındaki oyunlar son dönemde oldukça revaçta. Her ne kadar daha önce birçok örneğini görmüş olsakta bu türün bu kadar çok konuşulmasında Playerunknown’s Battlefrounds, yani PUBG’nin payı büyük. Daha sonrasında çıkan Fortnite’da PUBG’nin ardından sağlam adımlar ile ilerlemeye devam ediyor. İşte bu oyunların izinden Counter Strike’ın da gidebileceğine dair dedikodular ortaya çıktı.

CS: GO için Survival modu gelebilir.

Dedikoduların kaynağında ise oyunun son güncellemesindeki dosyalar bulunuyor. Valve News Network kanalının ortaya çıkardığı bu dosyalarda sık sık Survival Mode ibarelerine rastlanmış. Hem haritalarda hem de oyundaki bazı eşya isimlerinde Survival ibaresi bulunuyor. Ayrıca yine güncelleme dosyalarında farklı bir tema müziğine de rastlayan kanal, bu müzikte doğa sesleri olduğunu ortaya çıkarmış.

Tabi bu konuda Valve tarafından henüz resmi bir açıklama gelmiş değil. İlerleyen dönemlerde CS: GOiçin PUBG tarzında ya da çok daha farklı bir Survival, yani hayatta kalma modu gelebilir. Siz ne düşünüyorsunuz, böyle bir mod CS: GO için uygun olur mu?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here