Ana sayfa Yazılım CorelDRAW Graphics Suite X6 duyuruldu!

CorelDRAW Graphics Suite X6 duyuruldu!

0

Corel, amiral gemisi grafik paketinin yeni sürümü CorelDRAW Graphics Suite X6″yı 20 Mart 2012 tarihindeki lansman ile duyurdu

Tamamen yenilenmiş tipografi motoru, ilham veren yeni renk stilleri ve harmonisi, güçlü şekillendirme yetenekleri ile yeni paket, grafik profesyonellerine bugüne şimdiye kadar üretilmiş olan en güçlü ve yaratıcı araçları sunuyor.

Yenilikçi yaratıcılık odaklı bu sürümde, tasarım dünyasına, geliştirilmiş iş akışı ve performans, teknolojinin ve araçların en ileri sürümleri ile çalışma, ve tasarım projelerini güvenle yürütme olanakları sunuluyor.
 

CorelDRAW Graphics Suite X6 çok Yönlülük ve Güç verir; Yaratıcılık Kabiliyetinizi Genişletir

CorelDRAW Graphics Suite X6; sayfa tasarım ve vektör illustrasyon programı olan CorelDRAW X6, bir profesyonel görüntü işleme yazılımı olan Corel PHOTO-PAINT X6, biteşlemleri düzenlenebilir vektörlere çevirme yazılımı Corel PowerTRACE X6, dijital varlıklarınızı bilgisayarınızda, ağınızda veya CD”de; fotoğrafları iStockPhoto and Fotolia”dan aramanızı sağlayan tam boyutlu bir tarayıcı olan Corel CONNECT X6, tek tuşla ekran görüntüsünü kaydetme yardımcı programı Corel CAPTURE X6 ve yeni web sitesi tasarlama ve oluşturma yazılımı Corel Website Creator X6 çözümlerini içeriyor.

Kullanıcılar aynı zamanda 10.000 yüksek kaliteli vektörel grafik ve görsel; 1000 yüksek çözünürlüklü yeni profesyonel fotoğraf; 1000 OpenType yazıtipi; 2000 araç şablonu; 350 profesyonel şablon; 800 çerçeve ve desene sahip olacaklar.

CorelDRAW Graphics Suite X6, İngilizce, Almanca, İtalyanca, Fransızca, İspanyolca, Brezilya-Portekizce ve Flemenkçe dillerinde satışa sunulmuştur. Türkçe sürümü ise 1 ay içerisinde kullanıcılara ulaşacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here