CorelCAD 2017 ile gelen yenilikler

CorelCAD 2017 ile artık teknik çizimlerinizi mobil cihazlardan takip edebiliyorsunuz

CorelCAD 2017’de eski sürüme gelen yeni özelliklerin yanı sıra eski özelliklerin bir kısmı da geliştirildi ve böylelikle kullanıcılara daha iyi bir kullanıcı deneyim sunulmaya başladı.

Geliştirilen ve kullanıcıların hayatını kolaylaştıran özelliklerden biri de mobil uygulama oldu. CorelCAD 2017 kullanıcıları geliştirilen yeni mobil uygulama ile, sahada çalışırken de projelerine ulaşabiliyor ve bunlar üzerinde değişiklikler yaparak projeyi inceleme anında düzenlemeler yapabiliyorlar.

CAD gibi teknik çizimlerin uygulama sırasında birçok zorluk veya farklılık ortaya çıkabilir. Bu sebeple de sahada çalışırken, bu projeleri kontrol etmek ve gerektiğinde bu projeler üzerinde çalışabilmek, projenin daha güvenilir ve hızlı bir şekilde tamamlanmasına da yardımcı oluyor.

Şu an için Android işletim sistemli mobil cihazlar için mevcut olan uygulama üzerinde, yüklediğiniz projelerinizi açabilir, bu projeler üzerinde değişiklikler yapabilir, projelerinize notlar ekleyerek, düzenlenmesi gereken yerleri hızlıca kaydedebilir ve sonrasında dilerseniz masaüstü cihazınız üzerinden projelerinizi düzenleyebilirsiniz.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam