Corel, fotoğraf ve video düzenlemede size nasıl yardımcı oluyor?

Corel çözümleri tasarımcılara ve yayımcılara nasıl avantajlar sağlıyor?

Corel, 1989 yılında CorelDraw ile ilk kez adını dünyaya duyuran Ottawa, Kanada merkezli, fotoğraf, video ve DVD yazılımı konusunda sektörün öncü firmalarında biridir. Grafik tasarımı konusunda geçtiğimiz yıllarda adından sıklıkla söz ettiren ve günümüzde de 75 farklı ülkede 100 milyondan fazla aktif kullanıcıya ulaşan başarılı bir firmadır.

Grafik tasarım, fotoğraf düzenleme, baskı, video düzenleme sektörlerinde yer alanlar, Corel’in adını daha önceden de duymuşturlar. Bu sektörlere yeni adım atacak ya da atmış olan kişiler içinse Corel oldukça yeni bir firma olabilir ve Corel’in yukarıda bahsettiğimiz konular üzerindeki yazılımları hakkında bilgi sahibi olmayabilirler.

Corel, grafik tasarım, fotoğraf ve video düzenleme haricinde 3 boyutlu (3D) ve 2 boyutlu (2D) teknik çizimlerle ilgilenen sektörlere de hitap etmektedir. İnşaat sektöründekiler ya da teknik çizimlerle ilgilenen diğer kurumsal firmalar için Corel farklı yazılımları bulunmaktadır ve bu programlar aracılığı ile de teknik çizimler konusunda profesyonel çözümlere ulaşmak mümkün.

İnşaattan mimariye, grafik tasarımlarından baskıya kadar çok çeşitli sektörlere ulaşan Corel’in öne çıkan sektörün öncü programlarını burada size kısaca tanıtacağız. Önümüzdeki günlerde her bir program hakkında daha detaylı bilgiler ve kullanım ipuçları gibi rehberleri de sizlerle paylaşıyor olacağız.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam