Ana sayfa Haber Compel”den SSL Semineri

Compel”den SSL Semineri

0

SSL Nucleus’u duyurdu

SSL Kasım ayında profesyonel müzik stüdyolarında uzun zamandır eksikliği hissedilen çok amaçlı bir DAW kontroller olan Nucleus’u duyurdu. Bu kontroller kendini ispatlamış olan Matrix konsolun monitoring kısmını ve ek olarak 2 adet mikrofon preamlifikatörü ile USB ses kartını üstünde topluyor.

SuperAnalogue teknolojili iki adet mikrofon preamplifikatörü’nün çıkışları ister direkt olarak analog/dijital portlardan dışarıya verilebilir, istenirse de entegre USB arabirimi ile doğrudan DAW programınıza yönlendirilebilir. üzerindeki 100 mm.’lik 16 adet motorize fader, sağlam transport tuşları ve yüksek kaliteli jog/wheel ile aynı anda 3 farklı DAW kontrol edebilme özelliği tüm contoller ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek.

Nucleus’u Türkiye pazarına daha iyi tanıtabilmek amacı ile 9 Aralık 2010 tarihinde SSL’den gelecek olan ürün temsilcisi Richard Palmer eşliğinde bir tanıtım semineri düzenlenecek. Seminer boyunca Nucleus ile birlikte SSL MX4 ses kartı ve SSL AD/DA dönüştürücüleri de tanıtılacaktır. 9 Aralık Perşembe, saat: 14:00’de, Point Otel Taksim’de düzenlenecek olan seminere katılım ücretsiz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here