Ana sayfa Haber Compel”den Ekim ayı etkinlikleri

Compel”den Ekim ayı etkinlikleri

0

Bu ay önemli Compel’in katkılarıyla düzenlenen iki önemli etkinlik duyurumuz var

9 Ekim tarihinde MMA (Modern Müzik Akademisi) seminer salonunda Genelec’ten gelecek olan ses / akustik mühendisi Mika Niilonen tarafından sunulacak bir profesyonel monitoring semineri düzenleniyor. Seminerde ağırlıkla stereo ve surround monitoring üzerine hoparlör yerleşimi, kalibrasyonu ve mekana uygun model seçimleri üzerinde durulacak.
 

Seminer öncesinde ve sonrasında Genelec’in 6010, 8020, 8030, 8040, 8050 ve 8260 serisi hoparlörleri dinleti ve demo için kullanıma hazır durumda bulunacaklar. Dileyenler kendi müziklerini getirip hoparlörleri test edebilecekler.
 

Seminer herkese açık olacak. Hoparlörler saat 14:00’dan itibaren test edip dinlemeniz için hazır bulunacaklar. Süreç boyunca Genelec mühendislerine profesyonel monitöring, hoparlör yerleşimi, akustik düzen hakkında aklınıza gelebilecek her türlü soruyu yöneltebilirsiniz.
 

İkinci etkinlik ise 21 Ekim”de Babylon”da gerçekleşecek. Bu etkinlik çerçevesinde Presonus”tan Rodney Orpheus misafir olacak. Etkinliğin amacı Presonus ürünlerinin ve özellikle Studiolive dijital mixer serisinin gerçek hayatta kullanımı ve yine Presonus”un Studio One yazılımının tanıtımı… Saat 14:00″da başlayacak etkinlik süresince ürünlerin kullanımı ve tanıtımına ilişkin bir seminer verilecek. ürünlerin kullanımı ve test edilmesi için serbest zaman tanınacaktır. Daha sonra kısa bir konser verecek olan Ceylan ve gurubu için 18:00″den itibaren sahne kurularak. Gerçek bir soundcheck, workshop havasında gerçekleştirilecek. Bu sırada Presonus Studiolive 2442 mixeri ve iPad ile nasıl uzaktan mix ve soudcheck yapılabildiği gösterilecektir. Saat 20:00″de ise Ceylan kısa bir konser verecek ve saat 21:00’da etkinliğe katılanlar arasında yapılacak bir çekiliş ile sürpriz hediyeler dağıtılacaktır.
 

Ayrıca etkinlik boyunca tüm Presonus ürünleri %15″lik bir indirim ile satılacak.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here