Ana sayfa Haber Çok şirin bakar mısın!

Çok şirin bakar mısın!

0

LG yetişkinlere ürettiği ürünlerin ardından, bebeklere yönelik ürettiği ürünlerle de aile meselelerine karışmaya başladı. 7’den 70’e; bebek ürünlerini görenler “ay canım ya” tepkisiyle beraber, anneliğin ve babalığın duygusal ölçülerini yaşamadan anlama imkansızlığına rağmen, onları kısmen de olsa duygusal açıdan anlayabiliyoruz. Elbette bir bebeğe sahip olmak çok farklı bir durum fakat köpek beslediğim için anne-babaların bebekleri evde yalnız olduğunda nasıl hissettiklerini gayet iyi anlayabiliyorum.

LG, GizmoPal isimli giyilebilir cihazı ile beraber bebekleri daha yakından izlenecek. Cihazın farklı ise bebeklerin ayrıca oyuncak olarak kullanabilecekleri donanıma ve materyale sahip. 

LG GizmoPal, giyilebilir cihaz olarak kullanılmasıyla beraber iOS ve Android cihazlarla uyumlu olarak çalışacak.  İkili paket olarak satışa sunulacak olan GizmoPal, bir parçası bebeğin koluna bir tanesi de anne-babada duracak. Cihaz şimdilik sadece sesli olarak diyalog kurmaya yönelik olduğu anlaşılıyor. Farklı modellerde de kameralı cihazlar sunulabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here