Ana sayfa Donanım Çok hafif ve güçlü: MCS hoparlör serisi

Çok hafif ve güçlü: MCS hoparlör serisi

0

ülkemize Hoparlör Sanayi tarafında getirilen yeni dijital amplifikatör serisi MCS 1400D, MCS 3000D, MCS 3200D modelleri, hafifliği ve gücü ile dikkat çekiyor.
 

Dijital teknolojisi sayesinde bugüne kadar 20-25 Kg olan amplifikatörler, MCS ‘nin D Class bu modellerinde 8 Kg ‘a kadar indirilmiş ve çok rahat taşınabilir bir hale getirilmiş. Sadece bu özelliği sayesinde seslendirme işi ile uğraşan girişimcilerin büyük bir tercih nedeni olmaya aday.
 

dijital amplifikatör MCS

Dijital teknolojiye sahip D Class bu modellerde, bugüne kadar amplifikatörlerin en büyük sıkıntılarından biri olan ısınma problemi minimuma indirilmiş durumda. Bu sayede ısınma için kullanılan güç, asıl görevi olan ses için kullanılıyor ve daha az güç ile daha iyi performans sağlanıyor.
 

Bunların yanında ülkemizde maruz kalınan elektrik voltajlarının değişkenliği de düşünülmüş. Bu ürünler 160 V ile 240 V arası sorunsuz çalışabiliyor.
 

Hoparlör Sanayi’den görüştüğümüz firma yetkilileri, sürekli yenilenen, gelişen ürün yelpazeleriyle profesyonel seslendirme pazarına sürpriz ürünler katmaya devam edeceklerini ilettiler. Biz de merakla bekliyoruz.
 

dijital amplifikatör MCS

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here