Ana sayfa Haber Çok amaçlı iPhone fotoğraf çektirgeci

Çok amaçlı iPhone fotoğraf çektirgeci

0

Geleceği açık olan bir Kickstarter projesi daha. Kickstarter projesi olarak hayata geçirilen portatif, kompakt tasarımlı iPhone fotoğraf çekme aparatı (isimi böyle olmazsa iyi) iPhone’u ile fotoğraf çekenlerin gözdesi olacak. Şimdiki selfie çubukları örnek alınarak tasarlandı ve uzaktan çekim modu özelliği bu aparatı çekici kılan detaylardan biri. iOS 8 ve iPhone 6 ile birlikte fotoğraf çekmek başka bir keyif aldı ve fotoğrafçılık litaratürüne, iPhone fotoğrafçılığı ciddi anlamda yerleşmeye başladı. 

Materyal olarak sert metal olarak kullandığı için sadece iPhone’lara değil tabletlerle de düzgün bir şekilde çalışabilir. Metalliği, ağırlığını sağlıyor, ağırlığı da sarsıntısız fotoğraflar.

iPhone‘u tutan kıskaçlar süngerden yapıldığı için çizik veya kırılma yaratmıyor.

 

Tasarımcıya göre şimdiki monopodlar veya benzer ürünler sadece üretildiği haliyle kullanılıyor. Bu üründe durum biraz daha farklı, monopod olmadan da fotoğraflarda bozulma yaratmadan çekimleri yapabiliyor.

 

Bu projeyi geliştiren ekip ayrıca bir “time lapse” fotoğrafçısı. ürünlerinin Time lapse türü için oldukça uygun olduğunu belirtti.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here