Ana sayfa Haber Codemasters ve Evolution”un oyunu Onrush, PC platformu için geliyor!

Codemasters ve Evolution”un oyunu Onrush, PC platformu için geliyor!

0

Onrush, şu ana kadar duymadığınız oyunlardan biri olabilir. Yeni yeni gün yüzüne çıkmaya başlayan bu yarış oyunu, ilk olarak 2017 senesinin Ekim ayında oyunculara tanıtılmıştı. özellikle şu ana kadar konsollara özel bir oyun olarak çıkarılmayı planlanan Onrush, artık PC platformunda da oynanabilecek.,

Codemasters ve Evolution güçlerini birleştirdi

2016 senesinde Sony tarafından kapatılan Evolution, Motorstorm ve Burnout gibi unutulmayan oyunların yapımcısıydı. 2010’ların başında çıkardığı ve Playstaion’a özel Motorstorm serisi popüler olmayı başarmıştı. Stüdyo, kapandığı halde yeni bir oyun üzerinde çalışmaya devam ediyordu. Onrush adındaki bu proje, yine yarış temalıydı ve daha önceki oyunlara benziyordu. Codemasters ile birleşen Evolution ise, oyunu PC’ye getirme kararı almış bulunuyor.

Onrush’a ait bir oynanış videosu henüz bulunmuyor, fakat Codemasters onun da yakında geleceğini belirtti. Geçen sene yayınlanan fragmanı ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Onrush, 5 Haziran 2018 tarihinde PC, Playstation 4 ve Xbox One platformları için satışa sunulacak. Motorstorm ve Burnout tarzı oyunları seviyorsanız, oynamanız gereken oyunlar listesine koymanızı tavsiye ederiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here