Ana sayfa Haber Citrix ile Avnet işbirliği içerisinde

Citrix ile Avnet işbirliği içerisinde

0

Uluslar arası düzeyde teknoloji distribütörü Avlet Teknoloji, Türkiye pazarında bir ilerlemeye daha imza attı! “Katma değerli distribütörlük” modelini Türkiye’ye tanıtan Avnet, Citrix ile geleneksel dağıtıcılık ve bulut bilişimleri konusunda sözleşme imzaladı ve bilişimde bir adım daha atıldı. Böylece bulut bilişime yönelik ürünlerin dağıtım modeli CSP (Citrix Service Provider) programının da tek yetkili dağıtıcısı oldu.

Citrix, bünyesinde bulunan sunucu ve masaüstü sanallaştırma ürün yelpazesi olan XEN, ağ dengeleme ve güvenliği sunan NETSCALER, ağ hızlandırıcı ve ön bellekleme çözümü sunan CLOUDBRIDGE, kurumsal dosya paylaşımı çözümleri sunan SHAREFILE, çevrimiçi konferans, toplantı ve eğitim çözümleri sunan GOTOMEETING ailesi gibi birçok kurumsal çözümü dünya pazarına sunuyor. Bununla birlikte, Citrix hızla gelişen eğitim programı olan masaüstü bulut platformu DaaS alanlarında da dünya pazarında öncülerden.

Dünya üzerinde seksenden fazla ülkede faaliyet göstermekte olan Avnet, Citrix ile de anlaşarak, Türkiye’de daha fazla söz sahibi olmayı amaçlıyor. Citrix ve Avnet böylece, yeni iş ortaklığı ile tam donanımlı sistemleriyle kurumlara destek olmaya hazırlar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here