Ana sayfa Haber Çılgın projeleriyle Elon Musk, Newtech”in Kasım sayısında!

Çılgın projeleriyle Elon Musk, Newtech”in Kasım sayısında!

0

Elon Musk ve çok sevdiği Falcon 9 bir arada!

Newtech dergisinin Kasım sayısının kapağında, ülkemize daha geçen gün gelen çılgın mucit ve işadamı Elon Musk yerini aldı. Kendisinin çılgın projeleri, firmaları SpaceX başta, Tesla ve Boring Company ile birlikte sırayla gerçekleştirilecek gibi görünüyor. 

Turksat 5A ve 5B uydularının SpaceX tarafından uzaya fırlatılacağı ve Airbus tarafından üretileceğinin kesinleştiği dünün 3. Global SatShow’undan sonra, ülkemizde Elon Musk’ın fikirlerinin fırtınası kaldı. Bu fikirler arasında en güncel olanı, uzaya çıkma amacıyla üretilmiş roketlerle dünyanın farklı noktalarına seyahat etmek. Elon Musk’ın bu fikrine göre dünyanın herhangi bir konumuna ulaşmak, 1 saatten kısa bir vakit alarak ulaşımda yeni bir devrimin önünü açacak. Elon Musk’ın fikirleri tabiki bununla sınırlı değil. Hepsi ve daha fazlası için Newtech’i dijital yollardan ya da kağıdın mis kokusuyla birlikte seçili mağazalardan satın alabilirsiniz.

Newtech dergisinin Kasım sayısını Magzter, Turkcell Dergilik, Pressreader gibi dijital dergiliklerden indirip, iPad, Android tablet, akıllı telefon ve Web”den dergi formatında rahatça okuyabilirsiniz. Kağıt-severler için ise Newtech, Remzi ve Inkilap kitap evlerinin raflarında yerini çoktan aldı. 

Newtech dergisi Kasım sayısı kapağı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here