Ana sayfa Haber Çikolatadan plak tüm müzik marketlerde

Çikolatadan plak tüm müzik marketlerde

0

İskoçyanın en ünlü grunge müzik gruplarından Found”un son single”ı “Anti-Climb Paint”, çikolatadan plağa kaydedilip müzik endüstrisine sunuldu

Plak ve pikap bileşiminden doğan o eşsiz “pürüzsüz” sesin pikapların nelerden oluştuğu tarafına baktığımızda polistiren ve akrilik polimerlerden üretildiğini, bunun dışında oranın yüzde 1 “ini geçmeyen yağ, karbon gibi maddelerin içeriğinde yer aldığını görür-dük. çikolatadan üretilen bir pikap, tüm bu kimyasal maddelerin yerini “tatlı” bir şekilde alacağa benziyor.
çikolata plak

İskoçyanın en ünlü grunge gruplarından Found”un yeni müzik parçası “Anti-Climb Paint” için oluşturulan plak, çikolatayla oluşturuldu. İskoçya”da bir pastanede üretilen 7 inçlik çikolata plak, pikaba konduğunda şarkıyı çalıyor.
 

Tabii pikaba taktığınızda ilk anda plak çalmıyor. Lezzetli bir plak ama “birkaç hatalı denemeden sonra” “çok yüksek kalitede” olmasa da Found grubunun Anti-Climb Paint isimli şarkısı anlaşılabiliyor. Sonrasında şarkıyı beğenmeme durumuna agresif bir çözüm olarak istediğiniz an plağı yiyebilirsiniz.

Şarkının videosunu izleyebilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here