Ana sayfa Donanım Çift Sim kartlı HTC One M8 görüldü

Çift Sim kartlı HTC One M8 görüldü

0

Tayvanlı teknoloji devi HTC‘nin geçen günlerde tanıttığı One E8 isimli plastik kasalı; ancak amiral gemisi donanımına sahip olan cihazının ardından, şimdi de asıl amiral gemisi One M8′in çift SIM kartlı sürümünün sızdırıldığı bilgisi gelmeye başladı. Rusya’da ortaya çıkan akıllı telefonun sinyalleri, Nisan ayında HTC Rusya yöneticilerinden Andrey Kormiltsev tarafından sızdırıldı.

 

 

Çift Sim kartlı HTC One M8 görüldü

 

 

 

Şirketinin çift SIM kartlı amiral gemisi çıkartma konusunda emin olmadığını söyleyen Kormiltsev, bu konu üzerinde bir süre daha düşüneceklerini, hangi pazarları hedef alacağını iyice araştıracaklarını söylemişti.

 

Görünüşe göre Tayvanlı teknoloji devi kararını vermiş. Rusya’nın FCC’si olan ROSCOM’da sertifikalanırken görüntülenen akıllı telefonun, şimdiden akıllarda bazı soru işaretleri oluşmasına neden oldu.

 

 

Çift Sim kartlı HTC One M8 görüldü

 

 

 

Listeye göre çift SIM kartlı HTC One M8, şirketin şu an piyasada olan amiral gemisinden biraz daha farklı olacak. Sızdırılan belgede 2600 mAh çıkartılabilir bataryaya sahip olacağı görülen akıllı telefonun, çıkarılabilir batarya için tasarımında değişiklikler yapılabileceği söylendi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here