Ana sayfa Haber Cezbedici şişeler fotoğrafçılarla buluşuyor

Cezbedici şişeler fotoğrafçılarla buluşuyor

0

Sanpellegrino “Café Society” yarışması ilk kez Türkiye”de. Venedik ve Floransa”da rüya gibi bir tatil kazanmak hayal değil!

Sanpellegrino meyveli içeceklerin 10 senedir Avusturalya”da düzenlediği, bir gelenek haline gelen Sanpellegrino Café Society Fotoğraf Yarışması ilk kez Türkiye”de gerçekleştiriliyor. Tüm fotoğraf severlere açık olan yarışma fotoğrafa ilgi duyan kitlelerin, fotoğrafa olan yeteneklerini konuşturacakları bir organizasyon olacak. Dünyada hızla büyüyen fotoğrafçılığa olan ilgiyi Türkiye”de de artırmayı hedefleyen Sanpellegrino birbirinden şık meyveli içeceklerini profesyonel ve amatör fotograf tutkunlarıyla buluşturuyor. Café ve restaurantlarda Sanpellegrino meyveli içeçeklelerini objektifle buluşturacak olan katılımcılardan, birinci olanı ise, keyifli yarışmanın sonunda ise çok özel bir İtalya seyahati bekliyor.

Mobil ve akıllı cep telefonları ve amatör makinelerle katılanların yarıştığı, amatör kategori birincisi yarışmanın resmi web sitesinde herkesin katılabileceği bir oylamayla belirlenirken, kategorinin en çok beğenilen fotoğrafının sahibi, Panasonic Lumix fotoğraf makinesi ile ödüllendirilecek.

SanPellegrino Café Society Yarışması 2011, 1 Eylül – 1 Kasım arasında, 2 ay sürecek ve konularında uzman jüri üyeleri Kocaeli Fotografçılık Bölüm Başkanı özer Kanburoğlu, fotoğraf sanatçısı Zeynel Abidin Ağgül ve Nazif Topçuoğlu, sanatçı Ragıp Savaş, The Doors grubu ortaklarından Levent Büyükuğur ve S.Pellegrino Avrupa ve Güney Amerika Bölge Müdürü”nün değerlerdirmesi sonucunda, yapılacak ödül töreniyle profesyonel kategori birincisi belirlenecek. Dereceye giren diğer yarışmacılar Sanpellegrino 2012 Takvimi”nde yer alma şansını yakalayacak. İki kategoride de ilk 3″e giren katılımcılara birbirinden güzel armağanlar verilecek.

Yarışmacı olmak isteyenler daha fazla bilgiye ve katılım koşullarına www.cafesocietyturkey.com ve Facebook sayfasında adresinden ulaşabilirler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here