Ana sayfa Haber Ceza ile düet yapmak ister misiniz?

Ceza ile düet yapmak ister misiniz?

0

Türkiye”nin rap yıldızı Ceza ile Facebook üzerinden düet yapma fırsatı sunacak olan Petrol Ofisi, en fazla “beğeni” alan ilk üç kişiye hediyeler dağıtacak

Sosyal medyada ses getirecek yeni bir kampanya başlatan Petrol Ofisi, rap müziğin öncü ismi Ceza ile işbirliğine gitti. Mayıs 2013″te başlayan “Ceza ve Ben” sosyal medya kampanyası, hayranlarına Ceza ile düet yapma fırsatı verecek. Petrol Ofisi için “Seyyah”, “Roket” ve “Sır” adlı üç şarkı hazırlayan Ceza, bu şarkılarda Petrol Ofisi”nin “Sizi daha ileri taşır” sloganına, “Yolların ileri gidenleri” söylemine ve “PO Nerede” akıllı telefon uygulamasına yer verdi.

En başarılı düet sahiplerinin Petrol Ofisi ve Ceza tarafından seçileceği uygulamada, üç kişi, ” Beats by Dr. Dre Headphones” ve “iPhone5” kazanma şansı elde ederken, 30 kişi ise Ceza ile yaptıkları düet”in ses dosyasını barındıran ve isimlerine özel olarak hazırlanacak CD ile ödüllendirilecek.

Her üç şarkının Petrol Ofisi”ne ve uygulamaya özel olarak hazırlanan klipleri vidivodo, ttnetmuzik ve fizy gibi müzik paylaşım sitelerinde de izlenebilecek. Diğer sosyal sitelerde ise farklı richmedia (zengin içerikli) banner örnekleriyle dijital medya desteği alan uygulama www.facebook.com/PetrolOfisiCezaveBen adresinde ziyaret edilebilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here