Ana sayfa Haber CES 2017: Lenovo”dan Legion dizüstü PC”si ve yeni bir kişisel asistan teknolojisi

CES 2017: Lenovo”dan Legion dizüstü PC”si ve yeni bir kişisel asistan teknolojisi

0

Bu iki yeni gaming bilgisayarı, hem profesyonel hem de keyif için oyun oynayan PC meraklıları için üretildi. En yeni oyunlarla uyum sağlaması için tasarlanan son teknoloji harikası Lenovo Legion serisi ile kendinizi tamamen oyuna kaptırmanız için 5 temel alanda oyuncuların beklentilerini karşılıyor:

: Lenovo Legion serisi PC”ler son teknoloji NVIDIA grafikleriyle ve 7. Nesil Intel Core i7 işlemci ile üstün performans sizi bekliyor. En sevdiğiniz oyunları, güçlü RAM”i ve 16GB DDR4 hafızasıyla sorunsuz bir şekilde çalıştırırken, bugün PC”ler için üretilmiş en hızlı port olan Thunderbolt 3 desteğiyle ihtiyacınız olan hıza kavuşacaksınız. üstelik optimize edilmiş soğutma teknolojisi ve çift metal fanı saatlerce süren oyunlarda bile ısınma sorunu yaşamadan oyunun keyfini yaşamanızı sağlıyor.

 Sanal Gerçeklik yeni dijital gerçeklik olarak 2017 oyun dünyasına yön verirken Oculus Sertifikalı Lenovo Legion serisi bu ihtiyacınıza cevap verecek şekilde tasarlandı. Lenovo Legion Y720 VIDIA GeForce GTX 1060 grafikleriyle HDMI üzerinden bağlayacağınız VR gözlükleriyle sizlere en heyecanlı oyunların kapısını aralıyor.

 Lenovo Legion’da Y720 HD (3840 x 2160) IPS ekranı genel olarak uzun süre ekran iletişimini daha sağlıklı hale getirmek için geliştirilmiş.

Oyunları daha çok gece  oynamayı tercih eden oyuncular için RGB klavye destekli Lenovo Legion Y720 ve kırmızı ışıklandırmalı klavyesiyle Legion Y520 rahatınız için tasarlandı. ürün ayrıca entegre Xbox One Wireless kumanda desteği ile satışta olacak.

 

Nesnelerin İnterneti üreticileri 2019″a kadar akıllı evler alanında iki milyar ürünü piyasaya sürmeye ve 490 milyar dolar gelir elde etmeye hazırlanıyor. Tüketici ihtiyaçlarını ve beklentilerini dinleyerek onlara en uygun akıllı ev cihazlarını geliştirmek için çalışan Lenovo, geliştirdiği Lenovo Smart Assistant – Lenovo Akıllı Asistan uygulaması ile gündelik hayatı kolaylaştırmayı hedefliyor.

Kullanıcısının sesli komutlarına duyarlı dijital bir kişisel asistan olarak tasarlanan Lenovo Akıllı Asistan uygulaması, Amazon Alexa işbirliği ile geliştirildi. Bugün teknoloji kullanan nüfusunun %65″i, akıllı telefonları, PC”leri ve tabletleri aracılığıyla sesli tanıma sistemlerini kullanıyor.

Lenovo Akıllı Asistan uygulamasıyla gelen 360 derece ve 5 metreye kadar ses algılayabilen mikrofonlar sayesinde sadece birkaç kelime konuşarak internet araştırmalarınızı yapabilecek, müzik çalabilecek, liste ve takvimlerinizi oluşturabilecek ve böylece aynı anda birden fazla işinizi sorunsuz şekilde tamamlayabileceksiniz. Bulut teknolojisi destekli bu uygulama ile tüm arama sonuçlarınızın listesini tutabilecek ve sizi her geçen gün daha iyi anlayacak ve ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek akıllı bir asistana sahip olacaksınız. Lenovo Akıllı Asistan, Lenovo Akıllı Ev Aletleri ve diğer üçüncü parti cihazlarla uyumlu olacak şekilde tasarlandı.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here