Ana sayfa Haber CES 2017: Dell XPS 13″leriyle giriş yapacak

CES 2017: Dell XPS 13″leriyle giriş yapacak

0

 

CES 2017 nihayet geldi çattı,  Dell ise her CES fuarında olduğu gibi dizüstü modelleriyle saflara katılacak.  Dell, bu fuar içerisinde 3 farklı XPS serisi tanıtabilir, ilk olarak geçen CES’te tanıtılan XPS 15’in yeni varyasyonları, standart XPS 13 ve XPS 13 2’si 1 arada tanıtılmayı bekleniyor. üsteki görsel Windows Central’in elde ettiği görsellerden bir tanesi.

Dell’in yeni PC’ler deviri aslında 3 ay öncesinde başladı. İlk başta Türkiye’de yeni Precision’lar, yeni tower iş istasyonları, Insipron serisini tanıtmıştı. Haliyle geriye kaldı sadece Dell’in mucizevi mobil laptopu XPS serisine. Beklentilere göre 7. Nesil Core işlemciler yer alacak, minimum i5 işlemciler bulunuyor ve 4K ve 5K gibi çözünürlükler geleneğine sadık kalıyorlar. 

Elbette getirilen yenilik, XPS serilerinde ilk defa uygulanacak olan ‘melez dizüstü’ prensipleri, bu ürün ailesinin yeni nesil standartları olacak. tamamiyle döndürülebilir ekran paneli, tablet modu, standart dizüstü modlarıyla çalışacak. Bu bilgilerin ışığında cihazın RAM ve diğer bellek detayları da henüz ortaya çıkmadı. 

Dell’in CES fuarı 5 Ocak’ta başlayacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here