Ana sayfa Haber CES 2013: Toshiba yeni ürünleriyle nefes kesiyor

CES 2013: Toshiba yeni ürünleriyle nefes kesiyor

0

Toshiba, CES 2013″te yaşam ve eğlence kalitenizi artıracak geniş bir yelpazede etkileyici, güvenli, yeni akıllı evbulut tabanlı çözümlerini duyuruyor

Toshiba, CES2013″te yeni Ultra HD 4k TV”sini sunuyor: Toshiba L9300 serisi. 4KTV, mevcut 1080p TV lerden 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip. Böylece içerikşu ana kadar izlediğiniz HD TV’lerden alıştığınızın çok ötesinde net ve parlak.Toshiba, ultra-ince çerçeveli şık metal tasarımlı 4K TV modelini 39, 50, 58, 65ve 84 inçebatlarında pazara sunmayı hedefliyor. Toshiba”nın CEVO 4K quad ve dual coreişlemcisi hem ultra-yüksek çözünürlüklü video hem de içerik görüntüsününiyileştirilmesine yardımcı olurken, Toshiba ClearScan 240Hz yenileme hızı ilede daha hızlı videolar sağlanıyor.

1080p görüntü, Ultra HD seviyesine yükseltilirve iyileştirilirken, Toshiba 2 ekstra çekirdekli quad core işlemci kullanıyor (Quad + Dual Core işlemci).
 

Toshiba yeni LED TV modelleri — L2300, L7300,L4300 serilerini de fuarda görücüye çıkardı. Yeni serilerdeki Cloud TV, içeriğedaha kolay erişim, mobil aygıt interaktivitesi ve akıllı fonksiyonların servertabanlı yükseltilebilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca Toshiba yeni ev bulutsistemi ( Cloud home ) ile evdeki cihazları tv, bilgisayar ve hattabuzdolabındaki ekrandan yönetebilirsiniz.
 

Toshiba”nın Hybrid Ultrabook + Tablet modeliU920t beraberinde dünyanın ilk 1 TB Hybrid HDD’li ürünü 3D özellikli QosmioX870 sergilenirken, Server erişimli Cloud TV, Wi-Fi/Miracast özellikleri, 3D ve4K yükseltme özellikli yeni Blu-ray DVD’ler diğer ilgi çeken ürünleri arasındayer aldı.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here