Ana sayfa Haber Cepte görüntülü haber!

Cepte görüntülü haber!

0

Turkcell”liler, günün gündemini cep telefonlarından görüntülü olarak izliyor.

Turkcell ve Türkiye”nin en köklü haber kuruluşlarından Anadolu Ajansı işbirliğiyle sunulan “AA 3G Haber Paketi” ile Turkcell”liler Türkiye ve dünyadaki önemli gelişmeleri görüntülü olarak cep telefonlarından izleyebiliyor.

AA 3G Haber Paketi ile Turkcell müşterilerine; siyasetten spora, ekonomiden dış haberlere, her sabah, öğlenve akşam olmak üzere günün gündemi ve haber özetleri video olarak gönderiliyor. Ayrıca gün içindeki son dakika gelişmeleri özel haber videoları eşliğinde sunuluyor.

AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür Dr. Hilmi Bengi, “Habercilikte 90 yıllık tecrübeye sahip Anadolu Ajansı, haberleri şimdi videolu olarak Turkcell”lilerin cebine taşıyor. Yaygın haber ağıyla Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri en hızlı şekilde sunan Anadolu Ajansı, 3G Haber Paketi ile Turkcell”lilere haberi ‘kaynağından’ alma olanağı sunuyor. Günün öne çıkan tüm gelişmelerinin yer alacağı bu servis, gündemin nabzını tutacak” dedi.

 

Turkcell ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar da, AA 3G Haber Paketi ile Turkcell abonelerinin görüntülü haber ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir şekilde karşılamayı hedeflediklerini söyledi. Bayrakdar, “3G teknolojisinin sağladığı hızlı mobil internet bize yepyeni bir dünya sunuyor ve Turkcell bu yeni dünyanın şekillenmesinde öncü rolü üstleniyor. Turkcell olarak müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştıran, bilgi ve eğlenceye hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmalarına sağlayan yeni ürün ve servisler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

3G abonesi fatura veya HazırKart”lı tüm Turkcell”lilerin yararlanabildiği AA 3G Haber Paketi”ne abone olabilmek için “AA” yazıp 1920″ye göndermek ve gelen mesajı onaylamak yeterli oluyor. Haftalık 10 SMS/20 kontör olarak ücretlendirilen AA 3G Haber Paketi kullanımı için ayrıca data bağlantısı ücreti alınmıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here