Ana sayfa Mobil Cepleri Yakmayan Tablet PC

Cepleri Yakmayan Tablet PC

0

ProBook T101 Tablet PC, webcam özelliği, Android 2.1 tabanlı işletim sistemi, USB portu,1GHz hızında işlemcisi ve uygun fiyatı ile rakiplerinin arasından sıyrılıyor.

 

Yenilikçi ürünleri ile bilgisayar sektörünün önemli isimleri arasında yer alan ProBook”un ilk Tablet PC”si raflarda yerini aldı. ProBook T101 Tablet PC, Android 2.1 işletim sisteminin ve Microsoft Exchange Server”a bağlanabilme özelliğinin yanı sıra uygun fiyatı ile de dikkatleri çekiyor.
 

ProBook T101 Tablet PC”nin 10 inç büyüklüğünde ve yüksek çözünürlüklü ekranı, hem internet sayfalarında dolaşmayı hem de e-kitap içeriklerini okumayı daha rahat ve keyifli hale getiriyor. Yüksek hassasiyetli dokunmatik ekran olması ise kullanımı kolaylaştırıyor.

 

 

ProBook T101 Tablet PC”den Rakiplerini Kıskandıracak özellikler

ProBook T101 Tablet PC mevcut özellikleri ile rakiplerini kıskandırıyor. 1 Ghz”lik işlemcisi ile mevcut en hızlı Tablet PC olan ürün, bellek kapasitesi ile de benzerleri arasından ayrılıyor.

USB 2.0 ile disk depolama kapasitesi 32 GB”ye kadar artırılabilen ProBook T101 Tablet PC, Mini USB sayesinde ise diğer elektronik cihazlara kolayca bağlanabiliyor.
 

Kablolu veya kablosuz internet bağlanabilen kullanıcılar, webcam”i kullanarak görüntülü görüşme keyfi yaşayacaklar.
 

ProBook T101 10″ Tablet PC”ler 499 TL (KDV dahil) özel fiyat ile Teknosa mağazalarından ve 299 USD + KDV”ye ProBook satış noktalarından temin edilebiliyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here