Ana sayfa Donanım Cepler için dolmaz kapasite

Cepler için dolmaz kapasite

0

Telefonlar için en yüksek kapasiteli kart burada

SanDisk mobil telefonlar için dünyanın en yüksek kapasiteli çıkarılabilir bellek kartı olan 32 GB”lık SanDisk microSDHC™ kartını sunuyor. Yeni microSDHC kart tüketicilere dijital içeriği depolama, gönderme ve kullanma konusunda benzersiz düzeyde bir özgürlük ve esneklik sunuyor.
 

 
Akıllı telefonlar basit telefon görüşmelerinin çok daha ötesinde evrildi. Artık mobil ofis, müzikçalar, sinema salonu, fotoğraf makinesi, video kamera, GPS cihazı ve mobil internete giriş kapısı olarak hizmet veriyorlar. Pek çok yeteneğe sahip 32 GB SanDisk microSDHC kartı tüketicilerin gelişmiş cihazlarda yoğun veri depolama gerektiren özelliklerin keyfini çıkarmalarını sağlayan bir bellek genişletmesi sunuyor. örneğin 32 GB SanDisk microSDHC kartında San Francisco ve New York arasında 35 gidiş-geliş yolculuk boyunca tek bir şarkı tekrar edilmeden müzik dinlemeye yetecek kadar çok sayıda şarkı depolanabiliyor.

32 GB microSDHC kart şu anda ABD ve Avrupa”da SanDisk.com adresinden satışa sunuluyor, gelecek ay tüm dünyaya sunulması bekleniyor. Yeni kart 5 yıllık sınırlı garantiyle sunuluyor ve 199,99 dolar fiyatla satılması öneriliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here