Ana sayfa İnternet Cep telefonları için retro ahize artık kablosuz!

Cep telefonları için retro ahize artık kablosuz!

0

Havaların ısınmasıyla beraber sosyal hayatın renkleri de canlandı. Eğlenceli ve capcanlı renkleriyle Native Union POP Phone Bluetooth”lu kablosuz retro cep ahizeleri elmasepeti.com”da kullanıcıların beğenisine sunuldu

Online alışveriş dünyasının sevilen adresi elmasepeti.com, yaza özel ürünleriyle bu sıcak ve eğlenceli mevsimde fark yaratıyor. 1950″li yıllardan günümüze gelmiş gibi rengarenk tasarımlarıyla dikkat çeken Native Union POP Phone Bluetooth”lu retro cep ahizesi, Bluetooth desteği sayesinde telefonunuzdan uzaklaşsanız dahi, ahize keyfiyle gelen aramayı yanıtlamanıza imkan veriyor.

ünlü tasarımcı David Turpin tarafından tasarlanan ve arka plan gürültüsünü azaltarak daha net ve pürüzsüz ses iletimi sağlayan bu özel ahize, bir cep telefonuyla kıyaslandığında emilen radyasyonu %96 oranında ortadan kaldırıyor. VoIP uygulamalarını da destekleyen Native Union POP Phone Bluetooth”lu retro ahize, tek tuş ile uygulamalarla bağlantı kurabiliyor. Paket içeriğinde ahizeye ek olarak Micro-USB kablosu bulunan ürün, elmasepeti.com”da KDV dahil 129.90 TL”ye retro ve eğlence tutkunları için satışa sunuldu.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here