Ana sayfa Mobil Cep alana Tablet PC dönemi

Cep alana Tablet PC dönemi

0

Cep telefonu üreticileri cep telefonu alana tablet verecek
 

Televizyonların (STU) set-top kutuları için çip üreten en büyük üretici firma olan Broadcom Corp.”ın dediğine göre, dünyanın her tarafında faaliyet gösteren telefon şirketleri müşterilerini elinde tutmak için bedava ya da ucuza tablet-tipi bilgisayar sunacak.

Broadcom”un Başkan Yardımcısı Martyn Humphries”ın bir röportajda dediğine göre: “Japon firması Nippon Telegraph & Telephone Corp. tarafından dağıtımı yapılan Broadcom”in ürettiği bazı tablet bilgisayarlar ve çipler Japonyanın en büyük telekomünikasyon şirketi Hikari iFrame için üretilmeye devam etmektedir”.

 

 
NTT”nin Avrupadaki kolu bu yıl Amerikadaki kolu ise gelecek yıl aynı yolu takip etme kararı aldı. Bazı uzmanların dediğine göre Apple şirketinin İPad ürününde de Broadcom”un ürettiği çiplerden kullanılmakta ve bu durum tüketiciler arasındaki tablet bilgisayar ilgisini daha da ateşlemektedir.

Telefon ve İnternet servisi sağlayıcıları, müşterilerinin farklı yerlerdeki arayışlarını durdurma yolu olarak  bedava talepleri karşılamayı ya da eğlence ve iletişim amaçlı dizayn edilmiş ucuz tablet bilgisayarları müşterilerine sunmayı deneyebilirler.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here