Çentikli OnePlus 6, kablosuz "Bullet" kulaklıklar ile kutudan çıkabilir!

Firma kulaklık jakını kaldırmayı istememiş olsa da kutudan kablosuz kulaklık çıkma ihtimali var.

OnePlus 6 hakkında son günlerde dönen drama hep çentik hakkındaydı. Cihaz iPhone X'i kopyalamış olsun ya da olmasın, sonuç olarak bir çentikle geliyor ve satın alıp almama seçeneği her zaman tüketiciye ait. Firmanın yeni modeli, sektörde Samsung dışındaki firmaların kaldırdığı kulaklık jakını taşıyacak olsa da kablosuz kulaklıklara geçişi teşvik etmek istiyor.

Bluetooth sertifikalama kuruluşlarından alınan bilgiye göre bir Çin firması, OnePlus Bullets Wireless adlı bir cihazı tescillettirdi. OnePlus daha önce Bullets markasını taşıyan kablolu kulaklıklarını satışa çıkarmıştı ve bu ürünler tüketicilerdne büyük beğeni almıştı. Bu kulaklıkların ikinci versiyonu Bullets V2 de aynı şekilde başarılıydı ve olumlu tepkiler almıştı. Bu kulaklıkların verdikleri ses kalitesinin yanı sıra belki de en çok sevilen yanları uygun fiyatlarıydı. 

Yeni çıkarılması planlanan kablosuz kulaklıklar, kablolu olanlar kadar ucuz olamayacak olsa da yine sektöre göre ucuz olacağı ve ses kalitesini koruyacağı düşünülüyor.

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam