Cenevre Otomobil Fuarı 2017'den dikkat çekenler

Fuarda, ilk kez bu yıl 100’den fazla yeni otomobil modeli tanıtıldı Bu modellerden bazıları

Mercedes 2018 E-Class Cabriolet

Mercedes-Benz, Cenevre Otomobil Fuarı'nda kamuoyuna E-Serisi ailesinin en yeni üyesini - 2018 E Sınıfı Cabrio'yu açıkladı. Selefi ile karşılaştırıldığında, yeni nesil Mercedes E-Serisi Cabrio boyut olarak büyüdü. Yeni model, 4826 mm daha uzun ve 1859 mm'de daha geniş. Zemin yerden yüksekliği sadece 0,6 inç daha düşükken, eski versiyondan daha yüksek görünüyor. Tasarım ile ilgili olarak, 2018 Mercedes-Benz E-Serisi Cabriolet, isteğe bağlı LED Akıllı Işık Sistemi, yumuşak  çizgileri ve yeni LED farlarıyla zarif görünüyor.

Volkswagen Arteon

Volkswagen, Cenevre Otomobil Fuarı'nda Arteon'u tanıttı ve onu Passat'ın üzerinde bir konuma yerleştirdi. Arteon, VW'nin Modular Transverse Matrix’i(MQB) üzerine kurulmuş. Motor, çapraz olarak monte ediliyor ve dolayısıyla platform adını burdan alıyor. Arteon harika görünümlü bir sedan, bu konuda hiç şüphe yok. Ön uç keskin ve geniş radyatör ızgarasıyla birleştiğinde arabaya şık bir görünüm kazandırıyor. Farlar ve DRL'ler LED'den üretilmiş ve standart donanımlar.

Peugeot Instinct

Peugeot, 300 hp’lik hibrit bir şarj edilebilir motora sahip, otonom konseptte kalburüstü bir model olan Instinct’i sundu. Peugeot, bu yıl 87'inci Cenevre Otomobil Fuarı'nda bir sansasyon yarattı. Aslan markası, şaşırtıcı ve kalburüstü bir konsepte sahipti: Instinct Concept. Model, uyumlu ve güçlü çizgilerinin arkasında, teknolojilerin hazinesini gizliyor.


 

Etiketler: bmw renault peugeot range-rover mercedes ford citroen
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam