Cenevre Otomobil Fuarı 2017'den dikkat çekenler

Fuarda, ilk kez bu yıl 100’den fazla yeni otomobil modeli tanıtıldı Bu modellerden bazıları

Honda Civic Type R

Honda, modelin yaz aylarında Avrupa'daki lansmanının öncesinde yeni bir Civic Type R'yi 2017 Cenevre Otomobil Fuarı'nda açıkladı. Yeni otomobil, yüksek performanslı hatchback'ler geliştirmedeki Honda'nın mirasına dayanıyor ve segmentin dinamik saflığın nihai ifadesini yansıtıyor.

Lexus LS 500h

Lexus’un yeni amiral gemisi sedan’ının tam hibrit bir sürümü olan 2018 model Lexus LS 500h, Cenevre Motor Fuarında tanıtıldı. Model, Lexus’un lüks sedan modelini nasıl yeniden tasarladığını, cesur tasarımı, gelişmiş performansı ve ileriye dönük düşünen müşterilerin hayal gücünü yakalamak için özel bir cazibeyi nasıl sunduğunun bir göstergesi niteliğinde.
 

Hyundai FE Fuel Cell Concept

Hyundai, hidrojen deneyimini 2017 Cenevre Motor Fuarı'nda sergileyerek, hidrojenle çalışan araçlarının geleceğini gösteren FE (Future Eco) Fuel Cell Concept’i ortaya koydu. Cesur görünümlü SUV konsepti, sadece hafif değil aynı zamanda daha az yakıt tüketen çok gelişmiş donanımla şu an ix35 Yakıt Pilini (belirli pazarlardaki Tucson Yakıt Hücresi) destekleyen teknolojiye dayanıyor. Sonuç olarak Hyundai, yeni FE Yakıt Pili konseptinin yakıt ikmali yapmadan önce yaklaşık 800 km gidebilecek kadar bir hidrojene sahip olduğunu söylüyor.

Bentley EXP 12 Speed 6e Concept

Bentley, zengin bir elektrik konseptini sergileyerek, elektrikli lüks segmente öncülük etme niyetini sergilemek açısından Cenevre’deki fuar fırsatını  iyi değerlendirdi. Tamamen elektrikli modeli, Bentley EXP 12 Speed 6e Concept olarak adlandıran İngiliz markası, gelecekteki Bentley’in dış ve iç tasarımının gideceği yönü de gösterdi.

Etiketler: bmw renault peugeot range-rover mercedes ford citroen
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam