Ana sayfa İnternet CEBIT”te öğretmenlere özel çalıştay

CEBIT”te öğretmenlere özel çalıştay

0

6-9 Ekim 2011 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek olan CEBIT’e öğretmenler damgasını vuracak!
 

CeBIT Bilişim Eurasia bu sene kapılarını 6 Ekim”de açıyor. Dünya ve Türkiye’de bilişimin kalbi yine CEBIT’te atacak. İçerisinde birçok etkinlik ve ürün tanıtımı yapılacak olan fuarda, öğretmenler de aktif rol alacak. özellikle istanbul dışındaki ilköğretim öğretmenlerinin de yararlanması amacıyla 6-7 Ekim 2011 tarihlerinde öğretmenlere özel stand ziyaretleri, 8 Ekim 2011 tarihinde ise “Yeni Nesil öğrenme Aracı: Akıllı Tahta” başlıklı çalıştay düzenlenecek.
 

CEBIT

Akıllı tahtanın donanım, yazılım ve öğrenme yaklaşımları boyutları ile ele alınacağı çalıştay sonunda eğitime katılan tüm öğretmenlere sertifikalar verilecek. çalıştayın katılım ücreti katılımcılar için 120 TL, öğretmenler için ise 100 TL olarak belirlendi. Katılım için www.YeniNesilOgrenme.com adresine erişilerek ulaşılan elektronik formun doldurulması gerekmektedir. Katılım ücreti çanta, 4 günlük fuar giriş bileti ve sadece çalıştay günü olan 8 Ekim 2011″deki öğlen yemeğini kapsamaktadır.

Temeli bilgisayara dayanan, dokunmatik ekranlı, projeksiyon sayesinde bilgisayar ve dokunmatik ekran arasındaki bağlantıyı kullanarak çalışan bir sistem olan akıllı tahta, bir projeksiyon ve akıllı tahta aygıtı sayesinde bilgisayarı kontrol etmeye imkan tanıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here