Ana sayfa Donanım Casper Nirvana ile dizüstünde yeni trend

Casper Nirvana ile dizüstünde yeni trend

0

Yeni akustik dizayn ile konser tadında müzik keyfi

2010 yılında Microsoft tarafından dünyanın en iyi bilgisayar üreticisi seçilen Casper, 2011 yılının en iddialı dizüstü modellerinden birini satışa sunarak çıtayı yeniden yükseltti. Yeni Casper Nirvana, 8 cell batarya, Blu-Ray sürücü, Core i7 destekli yeni nesil işlemci, onboard ve üstün grafik ekran kartı seçenekleri ile “Zenginleştirilmiş Akustik Dizaynı” birleştirerek yeni bir stil yarattı. Tamamen siyah parlak görünüme sahip yüzeyinde IMR teknolojisi kullanarak oluşturulan slim dizaynı ve izole klavyesi ile bu stil, adeta, “şık ve teknolojik” bir yaşam tarzının yansıması.

Uzun pil ömrüyle dikkat çeken yeni nesil Nirvana, notebook tahtının yeni sahibi. Casper Nirvana, pil ömrünü yüzde 25 oranında arttıran 8 cell bataryası ile, “Daha Fazla Uygulama, Daha Fazla Eğlence ve Daha Fazla Teknoloji” vaad ediyor. Yeni Nirvana, kusursuz dizüstü deneyimini yalnızca eğlenirken değil mühendislik ve grafik tasarım gibi profesyonel programları kullanırken de 8GB DDR3 bellek ve Core i 7 işlemci seçenekleri ile sıra dışı bir performans sunuyor.

15.6″ lik HD LED ekrana sahip Yeni Nirvana, Function Smart Arayüzü sayesinde tek bir dokunuşla tüm fonksiyon tuşlarını ekrana yansıtıyor. Bu özellik, kullanıcıya “Ekranda Anında Zoom In / Zoom Out Yapabilme, Dış Mekân Kontrastını Anında Ayarlayabilme, Tek Bir Tuşla Tüm Bilgilerinizi Yedekleme ve Bilgisayar Ekranında Tüm Açık Dosyaları Yan Yana Görebilme” imkânı veriyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here