Ana sayfa Donanım Casio Z3000 ile fotoğraflarınıza dokunun

Casio Z3000 ile fotoğraflarınıza dokunun

0

Casio, Exilim serisinin yeni üyesi Z3000″i ülkemizde satışa sundu

Fotoğraf çekmealışkanlıklarını değiştirecek özelliklerle donatılan Casio Z3000, büyük dokunmatikekranı, 16.1 megapiksel çözünürlüğü ve yeni çekim teknolojileriyle iddialı bir ürün.Veri saklama çözümlerinde dünya lideri olanSanDisk, uzun süreli veri saklamak içintasarlanmış yeni bir dijital içerik saklamaürünleri kategorisinin ilk ürünü olan MemoryVault”u piyasaya sürdü.

Karizmatik ve 22.6 mm”lik ince kompaktgövdesiyle kullanıcısına taşımakolaylığı sunan ürün, 16.1 megapikselçözünürlüğe sahip. Exilim serisinin engelişmiş üyesi olan Z3000, arka yüzündebulundurduğu 3.2 inç büyüklüğündekigeniş LCD dokunmatik ekranıyla, fotoğrafçekme alışkanlıklarını değiştirecek. Tuşkarmaşasını dokunmatik ekranıyla ortadankaldıran Casio, deklanşör kullanımınıfotoğraf severlerin inisiyatifine bırakarak,dilediklerinde ekran üzerinden çekimyapabilme imkanı tanıyor. Z3000, 8 katlıkzoom objektif ve CCD kaydırmalı görüntüsabitleme teknolojisine sahip.
 

Netlemeişlemini sadece 0.14 saniyede gerçekleştirenürün 2 cm mesafeden makro çekimyapabiliyor. Enerji tasarrufu konusundada oldukça iddialı olan Z3000, tam şarjla560 kare fotoğraf çekebiliyor. HD kalitesindevideo çekimi sırasında kullanıcılarınzoom yapabilmesine olanak tanıyan ürün,bu modda ayrıca 360 derece panoramaçekimi de yapabiliyor. 80-3200 ISO aralığıile profesyonel makinelerin yokluğunuaratmayan Casio Z3000, KDV dahil 529 TL

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here