Ana sayfa Donanım Casio yeni yılda iddialı

Casio yeni yılda iddialı

0

Yeni yılda en güzel anlarınız Casio”yla ölümsüzleşsin

Casio Exilim EX-Z9
MersaSistem distribütörlüğünde geçtiğimiz yıl farklı segmentlerde sunduğu ürünlerle dijital fotoğraf makinesi piyasasının ödül avcısı olan Casio, yeni yıla da iddialı giriyor. ‹şte Casio”dan en güzel anlarınızı ölümsüzleştirecek harika bir yılbaşı hediyesi: Casio Exilim EX-Z9. Casio Exilim EX-Z9 dijital fotoğraf makinesi 8.1 megapiksel görüntü algılayıcıya ve 3x optik zoom objektife sahip. Zarif, ince ve kompakt tasarımı ile taşıması kolay bir yapıya sahip. Yeni Casio Exilim Z9 fotoğraf makinesi Exilim serisinin standart karakteristik özelliklerinden olan kullanım kolaylığı fonksiyonlarının tamamını bünyesinde barındırıyor.

2.6 inç (6.6 cm) büyüklüğünde LCD ekrana sahip olan Casio Exilim EX-Z9 dijital kamerada 23 adet Best Shot çekim modu ve yüz tanıma teknolojisi gibi kullanıcıların fotoğraf çekim işlemlerini son derece kolaylaştıran özellikler de yer alıyor. Casio”nun yenilikçi video çekim modu ile YouTube”a video yüklemek sadece 3 işlem adımında gerçekleşiyor. Bu da Casio Exilim Z9 dijital fotoğraf makinesinin online videolara meraklı kullanıcılar açısından mükemmel bir ürün olmasını sağlıyor.

Yeni yılda en güzel anlarınızı paylaşabileceğiniz Casio Exilim EX-Z9 dijital fotoğraf makineleri pembe, siyah, gümüş ve kavuniçi gövde rengi seçenekleriyle ve 239 YTL”lik inanılmaz fiyatıyla raflarda. üstelik Adobe Photoshop Elements 6.0 Türkçe Tam Sürüm Programı da hediye.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here