Ana sayfa Donanım Casio yaza hazırlanıyor

Casio yaza hazırlanıyor

0

Yazın en renkli fotoğrafları Casio Ez-Z35’le çekilecek
 

Kompakt fotoğraf makinesi söz konusu olduğunda şıklık, işlevsellik ve taşınabilirliği bir arada sunan Casio, bu yazın en renkli ürünülerinden olmaya aday EX-Z35″i satışa sunuyor. Gelişmiş çekim özelliklerini incecik bir kasada bir araya getiren EX-Z35 yaz tatilleri için biçilmiş kaftan.

12.1 megapiksel efektif çözünürlük, 3x optik 4x dijital zoom özelliği ile kaliteli fotoğraf çekme imkanı sunan EX-Z35, kolay kullanımı ve üstün özelliklerinin yanı sıra bu yazın en trend renkleri mor, pembe, mavi, gümüş ve siyah renkte şıklığı ile de ön plana çıkıyor.
 

 
2.5 inç büyüklüğündeki LCD ekranıyla fotoğraf çekmeyi daha keyifli kılan EX-Z35, “Yüz Tanıma” özelliği sayesinde, çekim esnasında ekranda beliren yüzlere odaklanarak, doğru pozlamayı yakalayıp, yüzlerin daha net çıkmasını sağlıyor. Her türlü hava koşulu ve kullanıcıdan kaynaklanan kötü çekimlere EX-Z35 ile son vermeyi hedefleyen Casio, 23 adet “Best Shot” seçeneği ile kullanıcının bulunduğu ortama ve çekmek istediği fotoğrafa uygun en iyi modu belirleyerek, mükemmel fotoğraflara sahip olmasını sağlıyor.

“Kolay mod” özelliği ile her duruma uygun flash, zamanlama ve görüntü boyutu ayarlarını otomatik olarak gerçekleştiren Casio EX-Z35, video çekim özelliği ile kullanıcısının farklı bir makine taşıma derdini de ortadan kaldırıyor.
 

 

 

Tek tuşla video çekimi yapıp, çekilen videoların yine tek tuşla en popüler video paylaşım sitesi YouTube”a yüklenmesine olanak sunan EX-Z35, şarj sıkıntısını da ortadan kaldırıyor. Tam şarjla 200 kare fotoğraf çekimi yapabilen, 0.8 inç inceliği ile kolayca taşıyabileceğiniz Casio EX-Z35, 16,9 MB dahili hafızasının yanı sıra SD ve SDHC hafıza kartlarını da destekliyor. ürünün KDV dahil satış fiyatı ise 299 TL’sı olarak belirlenmiş

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here