Ana sayfa Donanım Casio’dan tek tuş fotoğraf avcısı: ZS5

Casio’dan tek tuş fotoğraf avcısı: ZS5

0

Casio, Exilim ZS5″i satışa sundu

Kompakt, şık ve zarif tasarımıyla dikkat çeken ZS5, fotoğraf çekimini tek tuşa indiriyor 14,1 megapiksel resim çözünürlüğü, 26mm geniş açı ve 5x optik zum destekli objektif gibi giriş seviyesi modellerde görmeye alışmadığımız zengin özellikler içeriyor. Casio Exilim EX-ZS5 standart fotoğraf çekim özelliklerinin yanında 640 x 480 piksel VGA çözünürlüğünde video kayıt yapabiliyor.
Casio Exilim ZS5

Casio Exilim EX-ZS5 dijital fotoğraf makinesi sunduğu çeşitli çekim modları ile harika kalitedeki fotoğrafları kolaylıkla elde etmelerini sağlıyor. Casio’ya özgü En İyi çekim Teknolojisi sahip olduğu 23 farklı hazır çekim modu sayesinde o anki duruma en uygun çekim ayarlarını otomatik olarak tespit ederek kaliteli fotoğrafların kolaylıkla çekilmesine olanak tanıyor.
 

Casio’nun yeni modeli Casio Exilim EX-ZS5 2.7 inç büyüklüğünde LCD ekrana sahip. Normalde AC güç girişi aracılığıyla ile şarj edilen Casio Exilim EX-ZS5 fotoğraf makinesinin bataryası aynı zamanda USB girişi üzerinden de şarj edilebiliyor. Exilim serisinin yeni üyesi, uygun fiyatıyla tüm fotoğraf meraklılarını dijital fotoğraf makinesi sahibi yapıyor
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here