Ana sayfa Foto Galeri Çarpıcı VR deneyimleri

Çarpıcı VR deneyimleri

0

Everest”e tırmanış
Everest VR
Fiyat: $15 
Platform: Samsung Gear VR
Everest VR, ilk kişinin gözü ile Himalayalar’daki efsanevi zirve tırmanışını yaşamanıza izin veriyor. Birden çok tarihi keşif yolunu takip edebilir ve zirveye ulaştığınızda benzersiz gözlem noktalarından tepeyi keşfedebilirsiniz.

 

Kara şövalye olun
Batman: Arkham VR
Fiyat: $20 
Platform: HTC Vive, Oculus Rift, Sony PlayStation VR
Batman: Arkham VR”da ayakkabıları giyip efsanevi süper kahramanın maskesini takıyorsunuz. Oyun, Batman’ın müttefiklerini tehdit eden gizemli bir komployu çözmeye odaklanmış. Gotham’ı keşfedin, ipuçlarını arayın ve elbette Batman’ın çarpıcı ve güçlü araç koleksiyonunu bu aksiyon dolu oyunda kullanmaya başlayın.

 

 

Kızıl gezegeni keşfedin
Hello Mars
Fiyat: $2 
Platform: Google Daydream VR
Hello Mars, NASA”nın herkese açık verilerine  ve araştırmalarına dayanan kapsamlı bir VR deneyimi. Gerçek zamanlı grafikler içeren bir Mars iniş dizisi yaşayabilir, misyonunuz için bir simülasyon laboratuvarında eğitim alabilirsiniz; ayrıca Kızıl Gezegen üzerindeki çeşitli alanlarda dolaşabilirsiniz. özel bir VR galerisi içerisinde Mars uzay araçları ve geçmiş misyonları öğrenme seçeneği de var. 

 

 

Tüplü dalış deneyimi
Feel: TheMostOfTheSea
Fiyat: $3 
Platform: Samsung Gear VR
Feel: TheMostOfTheSea, dünyadaki en şaşırtıcı tüplü dalış yerlerini keşfetmenize olanak tanıyan bir sanal gerçeklik belgesel serisidir. Keşfetmek istediğiniz sualtı yaşam alanlarını bile seçebilirsiniz. Sualtı bahçelerinde yaban hayatın içinde yüzmek, batıklara yaklaşmak, su altı mağaralarını keşfetmek için seçenekler var.

 

Yaşamınız için koşun
Resident Evil 7: Biohazard
Fiyat: $60
Platform: PlayStation VR
Efsanevi korku serisinin son sürümü, zorlu bulmacaları çözmenin yanı sıra ıssız bir Dünya’yı da keşfedip hayatta kalmanıza izin verecek. Oyun birden fazla nedenle oldukça rahatsız edici olabilir, bu nedenle yalnızca korku türünü sevenlere öneririz.

 

 

Doğayı ve vahşi yaşamı keşfedin
Bear Island
Fiyat: $3
Platform: Samsung Gear VR
Bear Island, güvenli bir beslenme alanı arayan Swift adlı genç vahşi ayının hayatına göz atmanıza izin veren inanılmaz bir BBC Earth yapımı. Mükemmel bir avlanma alanı arayışında olan Swift, kurtlar kadar yaşlı ayıları da içeren bir rekabetle karşı karşıya gelecek.

 

Favori bir klasik oyunu oynayın
Temple Run
Fiyat: ücretsiz
Platform: Samsung Gear VR
Herkesin sevdiği klasik ve bağımlılık yapan akıllı telefon oyunu Oculus VR’da mevcut. Engelleri aştığınızda başınızı çevirin ve Arctic Demon Monkey kovalamacasına başlayın. Geriye dönüp uzun süre bakmayın, engelleri kaçırıp maymun tarafından yakalanırsınız.

 

Bir gökdelenin kenarında durun
Richie”s Plank Experience
Fiyat: $8
Platform: HTC Vive ve Oculus Rift
Yükseklik korkunuz mu var? O zaman bu  deneyime pek katılmak istemeyebilirsiniz. Richie’s Plank Experience”de, 48 katlı bir gökdelenin asansörü ile gökdelenin tepesindeki bir kalasa ulaşılıyor. Kenarda durup gökyüzüne bakın – veya sizin için yeterince cazipse aşağıya bakın – ve sonunda kendinizi uygun bir şekilde bırakın. Yere doğru düşerken, şehrin üzerinde her yere uçmak için “roket elleri” kullanın.

 

Bir maçın ortasındasın
VR Sports Challenge
Fiyat: $30
Platform: Oculus Rift
En sevdiğiniz sporları sanal olarak yaşayın; basketbol, futbol ve hokey. VR Sports Challenge sizi aksiyonun tam ortasına bırakacaktır. Bu etkileşimli oyunlarda topa vurun, tokat atın veya degaj yapın. 

 

İçinizdeki 3D sanatçıyı yönlendirin
Tilt Brush
Fiyat: $20
Platform: HTC Vive, Oculus Rift
Tilt Brush ile içinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkarın. Google tarafından yaratılan bu etkileşimli çizim deneyimi, kullanıcının üç boyutlu bir şeyler oluşturmak için çalışmasına olanak tanıyor.

 

 

Sanatı keşfedin
Google Arts & Culture VR
Fiyat: ücretsiz
Platform: Google Daydream VR
Google’ın bu VR uygulaması, kendi sanal galerinizde Dünya’daki müzelerdeki popüler sanatları keşfetmenize ve öğrenmenize izin verecektir. Gözlüğün denetleyicisiyle sanat eserlerine yakınlaşmanın yanı sıra önde gelen müze küratörlerinden sesli yardım da alabilirsiniz.

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here