Capcom, Switch için oyun geliştirme sürecine devam ediyor!

Geliştirilme aşamasında olan oyunların önümüzdeki Nisan ayından sonra sırayla satışa sunulması bekleniyor

Capcom şu anlık Resident Evil 8 oyununun yanı sıra Switch için Resident Evil: Revelations ve Resident Evil: Revelations 2 oyunlarının uyarlamalarıyla uğraşıyor sanıyorduk. Meğerse Japon oyun devi, saman altından su yürütüyormuş!

Bildiğiniz gibi Nintendo şirketinin yeni konsolu Switch, geçtiğimiz Mart ayında piyasaya çıkmıştı. Ne var ki, çoğu oyun meraklısının beklentisinin aksine Capcom, daha yeni oyunlarını değil de Resident Evil: Revelations ve Resident Evil: Revelations 2 gibi eski oyunlarını bu konsola uyarlamakla uğraşıyor. Ancak bugün Japon oyun devinden müjdeli bir haber daha geldi.

Japon endüstri sitesi olan Jiji, Capcom şirketinin İdari İşler Müdürü Haruhiro Tsujiro ile bir röportaj gerçekleştirmiş. Wall Street Journal yazarı Takashi Mochizuki tarafından da İngilizce diline çevrilen bu röportaja göre, Capcom şu anda Switch için birkaç oyun üzerinde çalışıyormuş. Ne yazık ki bu oyunların hangi oyunlar oldukları hakkında tam bir şey söylenmiyor, ama aralarından bir tanesin Ace Attorney olacakmış. Bununla birlikte, şu anda geliştirilme aşamasında olan oyunların da önümüzdeki Nisan ayından sonra birer birer satışa sunulmaları bekleniyormuş. 

Acaba bu listede Resident Evil 7: Biohazard oyunu da var mı? Bunu elbette merak ediyoruz, ama belli ki biraz daha beklememiz gerekecek.

Etiketler: capcom resident-evil-8 pc steam ps4 xbox-one biohazard
reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER
reklam

Popüler İçerikler

reklam