Ana sayfa Haber Capcom, hayranlarını sevindirecek bir duyuru yaptı. Street Fighter 30th Anniversary Collection geliyor!

Capcom, hayranlarını sevindirecek bir duyuru yaptı. Street Fighter 30th Anniversary Collection geliyor!

0

Dövüş oyunu dendiğinde, akla gelen ilk serilerden bir tanesi Street Fighter serisidir. İlk oyunu 30 Ağustos 1987 yılında çıkmış olan serinin üzerinden tamı tamına otuz yıl geçti. Geride kalan bu otuz yıl boyunca da sayısız platformda boy gösteren ve kırk milyondan fazla satan seri için Capcom, hayranlarını sevindirecek bir duyuru yaptı. Street Fighter 30th Anniversary Collection geliyor!

PC, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için hazırlanmakta olan Street Fighter 30th Anniversary Collection, 2018 yılının Mayıs ayı içerisinde satışa sunulacak. İçeriğinde toplamda on iki kadar oyunun bulunacağı bu özel pakette, Street Fighter II: Hyper Fighting, Super Street Fighter II: Turbo, Street Fighter Alpha 3, and Street Fighter III: Third Strike oyunları için çoklu-oyuncu desteğinin bulunmasının yanı sıra, dört oyuncuya kadar destek verilen lobide, arkadaş(lar)ınızın gelmesini beklerken bilgisayara / konsola karşı oynayarak vakit geçirebilmeniz mümkün olacak. 

Pakette yer alacak oyunların tam listesi ise şöyle;

Street Fighter
Street Fighter 2
Street Fighter 2: Champion Edition
Street Fighter 2: Hyper Fighting
Super Street Fighter 2
Super Street Fighter 2: Turbo
Street Fighter Alpha
Street Fighter Alpha 2
Street Fighter Alpha 3
Street Fighter 3
Street Fighter 3: 2nd Impact
Street Fighter 3: Third Strike

Capcom tarafından verilen bir diğer bilgi ise oyunun kayıt sistemi sayesinde, tekli-oyuncu modlarını oynarken, kaydettiğimiz ilerleme ile sürümdeki herhangi bir oyundan devam edebileceğiz. Yani her oyuna sıfırdan başlamamıza gerek olmayacak. öte yandan, Street Fighter 30th Anniversary Collection paketinde yer alacak olan Museum (Müze) modu ile konsept sanat çalışmalarına, karakter biyografilerine, aşama belgelerine bakabilecek ve etkileşimli zaman çizgisinde her bir oyun için az bilinen şeyleri öğrenebileceğiz. Son olarak, paketin içeriğinde Music Player da bulunacak. Yani serinin her bir oyunundaki müziği ayrı olarak dinleyebileceksiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here