Ana sayfa Donanım Canon yenilenen PIXMA PRO serisini tanıttı

Canon yenilenen PIXMA PRO serisini tanıttı

0

Canon, Filigran Fotoğraf Stüdyoları”nda gerçekleştirdiği keyifli etkinlikte ödüllü PIXMA PRO yazıcı ailesini tanıttı

Canon PIXMA PRO serisinde yer alan ödüllü ürünleriyle çeşitli ortamlarda profesyonel kalitede baskı almak isteyenler için birçok seçenek sunuyor.
 

Canon PIXMA PIXMA PRO-1, dünyanın ilk ayrı mürekkep özellikli A3+ yazıcısı olmasıyla dikkat çekiyor. CANON PIXMA PRO-100 ve PRO– 10 ise evde ve stüdyoda profesyonel kalitede baskı alınmasını sağlayacak iki A3+ fotoğraf yazıcısı.

üç ürünün ortak özelliği son derece şık tasarımları, verimlilikte ve performansta yakaladığı üstün seviyeler ve bunların sonucunda almaya hak kazandığı önemli ödüller.
 

Canon PIXMA PRO serisine evlerinde ve stüdyolarında profesyonel kalitede fotoğraf baskıları almak isteyen, yarı profesyonel ve ciddi amatör fotoğrafçılar için ideal bir seçim olacak iki yeni A3+ PIXMA fotoğraf yazıcısını sunuyor. Yeni PIXMA PRO-100 ve PIXMA PRO-10 modellerinin her ikisi de Canon”un tarz sahibi EOS sisteminden ilham alan şık bir tasarıma, bağımsız mürekkeplere ve Wi-Fi bağlantı özelliğine sahip.
 

PIXMA PRO-100 modeli PIXMA Pro9000 MkII modelinin devamı niteliğinde. Evde göz alıcı renkli ve tek renkli fotoğraf baskıları almanızı sağlayan 8 mürekkepli boya bazlı bir sisteme sahip model; çeşitli medya seçeneklerine, A3+ çerçeveli renkli fotoğraf için yaklaşık 90 sn gibi çok kısa bir süre içinde mükemmel kalitede baskılar yapılabiliyor.
 

PIXMA PRO-10 modeli ise PIXMA Pro9500 MkII modelinin devamı ve Renk Berraklığı İyileştirme özellikli 10 mürekkepli pigment bazlı bir sisteme sahip. PRO-10 yazıcı, renkli ve siyah/beyazda A3+ çerçeveli resimde yaklaşık 3 dakika 35 saniye baskı hızı sunuyor.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here